info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

Livonieši no Jaunpiebalgas izcili arī ārpus laukuma

18.12.2015

RFC ”Livonia” pārstāvji no Jaunpiebalgas gada nogalē izpelnījās ievērību arī ārpus laukuma – meiteņu komandas spēlētāja Amanda Zariņa, kura ieguva novada titulu ”Gada jaunietis” un arī treneris Uldis Ozoliņš, kuru atzina par ”Gada cilvēku sportā”.

Šogad, konkursa “Mana, kā valsts prezidenta uzruna Latvijai dzimšanas dienā” , izredzēto laureātu vidū bija arī ”Livonia” spēlētāja Amanda Zariņa. 13.novembrī viņa tika uzaicināta vizītē pie valsts prezidenta Raimonda Vējoņa Melngalvju namā.

Šī Amandai bija jau ceturtā reize, kad viņa viesojās pie valsts augstākās amatpersonas. Pēc svinīgās apbalvošanas, kancelejas darbinieki paziņoja, ka viņa ir izvēlēta no jauniešiem, kuriem būs izdevība savu uzrunu lasīt 18. novembrī kopā ar Raimondu Vējoni. Tieši 18.novembrī, Latvijas dzimšanas dienā, Amanda savu uzrunu lasīja Nacionālajā teātrī gan klātesošajiem, gan visai Latvijai televīzijas tiešraidē.

Savā uzrunā Amanda izteica domas par latviešu tautas identitāti, vērtībām un tradīcijām. Pēc valsts svētku pasākuma, viņa saņēma īpaši atzinīgus vārdus no valsts augstākajām ekselencēm, tai skaitā, Gunta Ulmaņa, Vairas- Vīķes Freibergas, Valda Zatlera, Laimdotas Straujumas un Ināras Mūrnieces.

Amanda Zariņa šogad saņēma arī Jaunpiebalgas novada “Gada jaunieša” titulu par veiksmīgu novada vārda nešanu Latvijā un gītām atzinībām valsts mēroga radošos konkursos, kuros dziļi paudusi savu nostāju un vērtību redzējumu.

Savukārt titulu “Gada cilvēks sportā” Jaunpiebalgas novadā saņēmis viens no kluba treneriem – Uldis Ozoliņš. Treneris tika novērtēts par sporta attīstības veicināšanu Jaunpiebalgas novadā, kā arī par spēju aizraut, ieinteresēt jauniešus fiziskajās aktivitātēs.