info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

“Livonieši” tiek pie galvenajām trofejām regbija svētkos Upesciemā

13.08.2018

RFC “Livonia” komandas nedēļas nogalē Upesciemā guva kārtējos panākumus – vīru komanda virs galvas cēla Garkalnes kausu regbijā 10, bet meitenes svinēja uzvaru Latvijas čempionāta otrajā posmā regbijā 7.

Upesciema stadiona patrona Jura Silova rīkotajā Garkalnes kausā “Livonia” startēja ar divām komandām – “Garkalne/Livonia” un “Garkalne”, bet konkurentos šoreiz bija “Mītavas” jaunie regbisti. “Livoniešu” pamatsastāva vīri ar 50:0 pieveica kluba otro komandu “Garkalne” un ar 58:7 “Mītavas” regbistus. Tikmēr “Garkalnes” regbisti vēl vienā mačā ar 37:5 pārspēja “Mītavu”, kopvērtējumā ieņemot otro vietu.

Tā kā šogad Latvijas čempionātā regbistiem nav tik daudz spēļu, tad Upesciema “desmitnieka” turnīrs mūsu vīriem bija labs sagatavošanās posms valsts čempionāta cīņām. Pēc Upesciema “desmitnieka” turnīra “livoniešus” gaida otrā cīņa šī gada īsajā Latvijas čempionātā. Trešdien, 15. augustā, turpat Upesciemā uzņemsim sīksto “Jūrmalas” komandu. Spēles sākums pulksten 19:00.

“Patika, kā nocīnījās puiši, lai gan turnīrā nebija nopietnu pretinieku. Patīkami pārsteidza “Mītavas” jaunie regbisti. Bet, runājot par mūsu komandām, nospēlējām arī pietiekami skaisti un kvalitatīvi. Man pašam ir labas sajūtas pēc šīm spēlēm. Mums tas bija labs sparings pirms trešdienas spēles. Varu teikt, ka mačam pret “Jūrmalu” esam labi sagatavojušies  – gan tehniski, gan fiziski,” sacīja “Livonia” galvenais treneris Edmunds Ščavinsks.

Šoreiz kopā ar vīru cīņām Upesciemā spēles aizvadīja arī “livonietes”. Tāpat kā pirmajā posmā, “LSPA/Livonia” uzvarēja Latvijas čempionāta posmā, un tagad ar panākumiem divos no četriem posmiem ir tuvu čempionu titulam. Sacensībās Upesciemā “livonietes” bez lielām problēmām ar 43:0 pieveica “Imantu”, bet savas sīvākās konkurentes no “Selena” komandas uzvarēja ar 21:14.

“Meitenēm rezultāti nav tik iespaidīgi, bet esmu apmierināts. Meitenes savācās un uzvarēja, tagad viņām ir divas uzvaras divos posmos. “Selena” jau arī mūs pēta, labi mūs zina, un katra spēle pret viņām arvien grūtāka un grūtāka. Gribētos, lai ir vairāk spēļu prakses, lai būtu iespēja laukumā labot kļūdas. Savādāk tagad mums atkal ir liels pārtraukums un aizmirstās par tām kļūdām,” saka “Livonia” treneris Ščavinsks.