info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

Livonietes – absolūti labākās Latvijā!

8.10.2019

“LSPA/Livonia” sestdien apliecināja, ka ir spēcīgākā sieviešu regbija komanda Latvijā – droša uzvara Latvijas kausā un vēl viena trofeja kluba panākumu sarakstā!

Pirms divām nedēļām livonietes varēja dzert šampanieti RTK laukumā pēc triumfa Latvijas čempionātā. Tagad “deja vu” – atkal RTK laukums, atkal tituls, atkal šampanietis. Ja sezonas sākums neliecināja par potenciālo “LSPA/Livonia” pārākumu pār pretiniecēm, tad rudens atnesa kluba meitenēm divas trofejas un lielisku noskaņojumu, dodoties atpūtā.

Latvijas kausā RTK laukumā piedalījās piecas komandas, izspēlējot apļa turnīru. Pirmajā mačā ar 41:0 sagrautas “Imanta” regbistes, tad nācās aizvadīt sīkstāko spēli turnīrā pret “Tauras VRA” (29:15), bet pēc tam ar 31:8 pārspēta arī “Jūrmala”. Līdzīgi kā Latvijas čempionāta posmos, bez šķēršļiem līdz finālam tika arī “Selēna/Miesnieki”, kas pirmajās trijās spēlēs ielaida tikai 5 punktus.

Izšķirošajā spēlē LSPA/”Livonia” pierādīja, ka ir daudz apņēmīgākas svarīgākajos brīžos un šogad ir labākās regbistes Latvijā. Finālā neapturama bija Līga Svetlova – trīs piezemējumi un trīs realizācijas. Vēl pa vienam piezemējumam Ditai Kašai, Izabellai Kvecko un Everitai Vrubļevskai.

LSPA/”Livonia” līdz ar šo panākumu apliecināja savu dominanci Latvijas sieviešu regbijā un sasniedza škietami unikālu līmeni – trīs gadus pēc kārtas iegūtas visas galvenās trofejas Latvijā: gan Latvijas čempionu dēlis, gan Latvijas kauss.

“Livonia” dāmas tagad var doties nelielā atpūtā, bet tad būs jāsāk domāt jau par nākamo sezonu. Savukārt vīriem sezona turpinās – šonedēļ labākie “livonieši” trenēsies Latvijas izlases rindās un nedēļas nogalē dosies uz Ungāriju, kur jāaizvada mačs pret vietējiem regbistiem. Pēc tam 26. oktobrī livonieši Latvijas izlases rindās savās mājās tiksies ar Zviedriju.

Vēl nav īstas skaidrības par novembra sākumu. “Garkalne/Livonia” 3. novembrī draudzības atbildes vizītē uzņems Krievijas komandu Maskavas “Torpedo”, pie kā viesojāmies gada sākumā, bet vēl atliek Latvijas kauss regbijā XV, par kura norises datumiem un vietām līdz galam skaidrības gan vēl nav, jo klubs no federācijas vēl joprojām nav saņēmis šo sacensību nolikumu. Tieši tāpēc aicinam sekot līdzi jaunumiem “Livonia” mājas lapā internetā un sociālajos tīklos!