info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

“LSPA/Livonia” meitenēm debija uz Eiropas skatuves

25.06.2019

RFC “Livonia” sieviešu regbija komandu “LSPA/Livonia” šajā nedēļas nogalē sagaida lielākais pārbaudījums komandas vēsturē – meitenes Sanktpēterburgā spēlēs Eiropas Čempionu kausa izcīņā regbijā-7.

European Rugby 7s Champions Trophy kā ierasts risinās Sanktpēterburgā divas dienas un uz to tiek aicināta katras valsts spēcīgākā regbija 7 komanda. Šis ir pirmais gads, kad papildus vīriešu sacensībām tiek organizēts turnīrs arī sieviešu konkurencē. Sieviešu sacensībās četras komandas izspēlēs apļa turnīru, pēc kā divas labākās tiksies finālā, bet pārējās divas cīnīsies par trešo vietu. Latvijas čempionēm “LSPA/Livonia” turnīrā būs jāspēlē pret Georgian Ladies Rugby7‘s / შვიდქალა (Gruzija), “Euskadi” (Spānija) un mājiniecēm “Ņeva-Ļider”.

“Livonietes” sezonu sāka maija vidū ar Latvijas čempionāta pirmo posmu, kurā nācās piekāpties apvienotajai komandai “RK Selena /Miesnieki ”. Pēc šī posma, kurā tika iespēlētas jaunas pozīcijas un meklēta komandas “ķīmija”, meitenes aizvadīja divu dienu treniņnometni. “LSPA/Livonia” regbistes uz Krieviju dosies 23. maijā, bet spēles risināsies 25. un 26. maijā.

“Ļoti labi pastrādājām nelielā treniņnometnē. Ne tikai trenējāmies, bet bija arī kvalitatīva video analīze, lai saprastu, kas jāuzlabo mūsu spēlē. Brauksim gandrīz optimālā sastāvā. Mūsu meitenes spēlē izlasē, tāpēc mūsu līmenis ir pietiekami labs. Mums tas ir pirmais tik lielas raudzes turnīrs, tāpēc, protams, ir neliels uztraukums. Spēlēsim pirmo reizi, tāpēc arī negribu neko prognozēt, un nezinām, cik spēcīgas būs konkurentes. Bet meitenes ir labi pastrādājušas, to vajadzētu redzēt spēlēs. Pašas meitenes saprot, ka šīs ir pirmās tik nopietnās sacensības viņām, tāpēc motivācija būs augstā līmenī,” uzskata “LSPA/Livonia” treneris Edmundas Ščavinskas.

Vīriešu sacensībās Latviju pārstāvēs “Miesnieki”, bet no Lietuvas turnīrā Sanktpēterburgā redzēsim “Livonia” draudzīgo klubu BALTREX – ŠIAULIAI.

“LSPA/Livonia” sastāvs dalībai Eiropas Čempionu kausa izcīņā: Agija ĀbelnieceAnna LeškovičaDaniela ŠakociņaDita KašaElīna CēburaEvija Monika ElizabeteJustīne VīksnaLīga SvetlovaMarta OzolaSanta DzeneSindija ŠirakaViktorija Brikmane.
Galvenais treneris – Edmunds Ščavinsks; treneris – Marcis Rullis, fizioterapeite – Līna Balode, menedžere – Sabīne Kuprovska.

Paldies sieviešu komandas atbalstītājiem CIDOSporta PunktsLux Expressun Vitol Baltic.

Foto: Ģirts Kehris