info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

“LSPA/Livonia” regbistēm viens solis līdz ceturtajam titulam

5.09.2020
“LSPA/Livonia” regbistes nedēļas nogalē RTK stadionā spēra platu soli pretī ceturtajam Latvijas čempionu titulam, uzvarot sezonas otrajā posmā regbijā-7.
Livonietes droši uzvarēja sezonas pirmajā no trijiem posmiem, bet tagad nostiprinājušās kopvērtējuma vadībā. Pēdējais solis tagad būs jāsper 12. septembrī, kad RTK stadionā notiks trešais un pēdējais Latvijas čempionāta posms.

RTK stadionā šoreiz bija tikai trīs dāmu komandas, kas aizvadīja divu apļu turnīru. “LSPA/Livonia” ar 34-5 un 39-0 uzvarēja

SK Imanta

bet ar

RK Selena

dalīja panākumus uz pusēm: 33-19 un 0-19. Lai gan pēdējā mačā piedzīvots zaudējums, livonietes bija labākās posma kopvērtējumā. Šādam iznākumam palīdzēja negaidītie “Selena” zaudējumi “Imantai” ar 14-7 un 21-12.

Rezultatīvākā posmā “LSPA/Livonia” rindās bija

Līga Svetlova

– viņai pieci piezemējumi un divas realizācijas.

“Otro posmu vērtēju kā ļoti labu, lai gan mums bija neparocīgs grafiks – starp dažām spēlēm bija lielas pauzes un tad sekoja, piemēram, divas spēles pēc kārtas. Iespējams, tas bija viens no iemesliem zaudējumam pēdējā spēlē. Varbūt meitenes arī nespēja sevi noskaņot pēdējai spēlei, jo bija zināms, ka uzvara posmā jau bija rokā. Labi, ka iztikām bez traumām, bet dažas mūsu meitenes vēl nespēlēja, jo bija mikrotraumas,” saka “Livonia” sporta direktors

Jānis Diedišķis

. “Tagad būs intensīvi treniņi un 12. septembrī jāgūst uzvara arī pēdējā posmā. Pēc otrā posma sapulcē treneri teica, ka vajag noskaņoties un uz pēdējo posmu nedrīkst “tikai atnākt un paskraidīt”, domājot par to, ka uzvara kopvērtējumā praktiski ir rokā. Ir jānāk un jāspēlē, jāgūst uzvaras, jo tas sportā ir svarīgākais – uzvaras garša. Iespējams, ka kāda no pieredzējušākām spēlētājām pēdējā posmā tiks pietaupīta, lai dotu iespēju sevi parādīt kluba jaunajām regbistēm.”