info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

“LSPA/Livonia” meitenes izcīna Garkalnes kausu

14.08.2017

“LSPA/Livonia” meitenes svētdien Upesciemā svinēja uzvaru Latvijas čempionāta regbijā 7 otrajā posmā, kas vienlaicīgi bija arī Garkalnes kausa izcīņa.

Sestdien Latviju pāršalca karstuma vilnis, kas noslēdzās ar pamatīgu negaisu. Līdz ar to svētdien meitenes Upesciema stadionā varēja justies komfortablāk, gaiss bija dzestrs un spēlēs nebija jādomā par spēku zudumu laika apstākļu iespaidā. “Livonietes” turnīrā demonstrēja pārliecinošu komandas sniegumu un guva uzvaru kopējā ieskaitē, tāpat kā pirmajā posmā maijā.

Līdzīgi kā pirmajā posmā, šoreiz “LSPA/Livonia” sīvākā spēkošanās bija pret “Selena”. Posma pēdējā un izšķirošajā spēlē “livonietes” uzvarēja ar 21:5, bet uzvara nenāca tik viegli. Tikmēr pārējās divās spēlēs ar vienādu rezultātu 45:0 uzvarētas SK “Imanta” un Viļņas Regbija akadēmijas regbistes.

“Meitenes sevi labi parādīja. Bija laba komandas saspēle un izpildīja visus uzdevumus, kas bija izvirzīti. Treniņos Toms Deividsons ir devis daudzpusēju sagatavotību, lielāku kopējo redzējumu uz regbiju. Treniņos ir citi vingrinājumi, cits process, tad arī galva darbojas savādāk. Var just Toma ienākšanu treniņu procesā,” pēc uzvaras sacīja “LSPA/Livonia” treneris Pavels Tulubjevs. “Komanda pēdējā spēlē bija ļoti vienota. Godam izturēja “Selena” spiedienu, jo pretinieces bija ļoti mobilizējušās un savākušas labākos spēkus, lai uzvarētu šajā posmā un revanšētos par iepriekšējo posmu. Nesanāca, jo mūsu aizsardzība bija ļoti laba.”

“Iniciatīvu un līderes lomu uzņēmās Liene Vāciete, pārējās arī bija līmenī. Viņa izcēlās ar savādākiem risinājumiem, kas sieviešu regbijā nebija ierasts. Mums komandā debitēja fizioterapeite Laima Pīrāga. Viņa sevi parādīja kā stabilu spēlētāju, tas bija patīkams pārsteigums un jaunatklājums,” piebilda treneris.

Foto Z.Zālmanis