info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

LSPA/”Livonia” meitenes izcīna zeltu Latvijas čempionātā

9.10.2017

RFC “Livonia” meiteņu regbija komanda “LSPA/Livonia” pagājušās nedēļas nogalē Upesciemā izcīnīja zelta medaļas Latvijas čempionātā regbijā 7, triumfējot arī noslēdzošajā, ceturtajā posmā.

Jau pirms pēdējā posma “livonietes” praktiski bija nodrošinājušas sev zelta medaļas, bet Upesciemā apliecināja, ka šobrīd ir Latvijas labākās regbistes. Pēdējā posmā “LSPA/Livonia” ar 57:5 sagrāva SK “Imanta” un ar 43:0 pārspēja arī Viļņas Regbija akadēmijas komandu, bet ar savām sīvākajām konkurentēm “Selena” šoreiz nospēlēja neizšķirti 19:19.

Tādējādi “LSPA/Livonia” Latvijas regbija 7 čempionātā izcīnīja uzvaras visos sabraukumos, turklāt sezonas gaitā nevienā spēlē nav piedzīvots zaudējums.

“Lai gan zelta medaļas praktiski bija rokās, meiteņu komanda nopietni gatavojās posmam, jo gribēja uzvarēt arī pēdējo posmu. Vēl piektdienas vēlā vakarā aizvadījām treniņu, bet sestdien no rīta jau bija spēles. Kā ierasts, svarīgākais un spraigākais bija mačs pret “Selena”. Šoreiz izšķirošajā spēlē pieļāvām netipiski daudz kļūdu. Visu spēli mums nācās dzīties pēc viņām, tāpēc neesmu apmierināts ar spēles kvalitāti. Izskatījās, ka meitenes bija pārāk uztraukušās, tādēļ arī radās daudzās kļūdas,” saka RFC “Livonia” treneris Edmunds Ščavinsks, kurš šoreiz palīdzēja meiteņu vienībai.

Pēdējā posmā “LSPA/Livonia” nācās iztikt bez divām svarīgām spēlētājām Andas un Sindijas. Kā uzsver Šcavinsks, Anda ir viena no tām spēlētājām, kura vada komandas spēli cīņas gaitā, bet Sindija ir ļoti spēcīga cīņā, tādējādi sniegumu ietekmēja abu meiteņu nespēlēšana.

“LSPA/Livonia” regbistes šonedēļ turpinās treniņus, lai gan sezona praktiski ir beigusies. Treneri drīzumā iepazīstinās spēlētājas ar gatavošanās plānu nākamajai sezonai, bet, kā norāda Ščavinsks, meiteņu komandai ir nepieciešamas vairāk spēļu ārzemēs, lai gūtu pieredzi.

Foto: Juris Bērziņš-Soms