info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

“LSPA/Livonia” regbistēm pirmā trofeja sezonā

14.05.2018

“LSPA/Livonia” regbistes pirmajās oficiālajās sacensībās šajā sezonā izcīnīja savu pirmo trofeju – bez lielām problēmā mūsu meitenēm uzvara Latvijas kausa izcīņā regbijā 7.

Dāmu regbijs Upesciemā risinājās vienlaicīgi ar bērnu un jauniešu sacensībām, tādējādi vasarīgajos laika apstākļos notika īsts regbija festivāls. “LSPA/Livonia” pretinieces turnīrā bija “Jūrmala”, “Imanta”, Viļņas Regbija akadēmija un “Selēna” komandas. Četros mačos “livonietēm” īsti problēmas neradās, visos mačos gūtas pārliecinošas uzvaras un zaudēti tikai 19 punkti. “Jūrmala” tika pieveikta ar 34:0, “Imantu” livonietes sagrāva ar 46:0, bet spraigākās cīņas bija pret VRA (29:5) un “Selēna” (38:14).

Rezultatīvākā spēlētāja visā turnīrā bija “LSPA/Livonia” spēlētāja Līga Svetlova, kura izdarīja astoņus piezemējumus.

“LSPA/Livonia” lielajā komandā šajā turnīrā debitēja divas Latvijas U-18 komandas dalībnieces Viktorija Brikmane un Agija Ābelniece, bet pirmās nopietnās sacensības šajā turnīrā bija četrām jaunpienācējām – Santai Dzenei, Elīnai Gilučai, Danielai Sakociņai un Sabīnei Rudzītei.

“ Visas spēles mierīgi uzvarējām, pēdējā spēlē tikai nedaudz aizsardzība piekliboja, bet esmu apmierināts ar komandas sniegumu. Neesmu gan apmierināts ar kopējo turnīra līmeni, jo citas komandas nebija tik labi sagatavojušās turnīram. Nopietni un regulāri ir jāstrādā, bet diemžēl līmenis šoreiz nebija tas augstākais,” pēc uzvaras teica “LSPA/Livonia” galvenais treneris Edmunds Ščavinsks.

Tagad “LSPA/Livonia” meitenes un vīru komandas dosies uz Anglijas dienvidrietumiem, kur nākamās nedēļas nogalē piedalīsies spēcīgā septītnieka turnīrā “Hartpury Sevens 2018”.

“”LSPA/Livonia” komanda dosies gandrīz labākajā sastāvā, nebūs Lienes Vācietes un vēl dažu meiteņu. Būs interesanti vērot, kā mēs izskatāmies starptautiska līmeņa sacensībās. Regbijs Anglijā komentārus neprasa, tur būs labas komandas un varēsim novērtēt savu līmeni. Mums sezonā nav tik daudz augsta līmeņa turnīru, tāpēc šīs sacensības ir jāizmanto gan treneriem, gan spēlētājām – lai turpinātu pilnveidoties, izaugsmi un pieliktu meistarībā,” pirms došanās uz Angliju saka Ščavinsks.

Foto: Ģirtds Kehris