info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

Melnajām panterām zelts Latvijas čempionātā!

3.10.2015

RFC ”Livonia” U-18 meitenes, kuras jau ieguvušas iesauku ”Melnās panteras”, sestdien, 3. oktobrī Upesciemā kļuva par Latvijas čempionēm apstiprinot spēcīgākās komandas nosaukumu šajā vecuma grupā.

”Livonia” pēdējā – trešā posma spēlēs uzvarēja ”Imantu” ar 28:5, taču zaudēja ”Jūrmalai” ar 5:15, kas ļāva pretiniecēm kļūt par posma uzvarētājām. Taču divos pirmajos posmos truimfēja ”Livonia”, kas arī ar otro vietu trešajā posmā, uzvarēja 2015. gada čempionāta kopvērtējumā.

Čempionātu ”Livonia” noslēdza pirmajā vietā, sudrabs tika ”Jūrmalai”, bet bronza – SK ”Imanta” komandai.

Interesanti, ka kopvērtējumā trīs rezultat’ivākās spēlētājas veica katra pa deviņiem piezemējumiem, bet izšķīra punkti par izpildītajiem realizācijas sitieniem. Izabella Kvecko tikai par diviem punktiem (65) atpalika no jūrmalnieces Sandras Lihovidas (67). Visu izšķīra viens realizācijas sitiens. Trešā rezultatīvākā spēlētāja čempionātā bija ”Livonia” kapteine Viktorija Brikmane, kas sakrāja 49 punktus.

”Meitenes cīnījās visas sezonas garumā pelnīti kļūstot par čempionēm. Potenciāls viņām ir,” sacīja RFS ”Livonia” prezidents Vigo Valdava.

Čempiones cīņai gatavoja treneris Uldis Ozoliņš.

Valters Nikans

Foto: Zigismunds Zālmanis (RFC ”Livonia”)