info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv

Mierinājuma revanšs Juglā

26.10.2020
Rīgas atklātā čempionāta spēlē sestdien RFC “Livonia” komanda “Livonia/Hardy Working Tools” ar 37:24 (20:0) pieveica “Eži/EK Sistēmas”, revanšējoties par septembrī piedzīvoto sāpīgo zaudējumu.
Livonieši pirms nedēļas Rīgas atklāto čempionātu sāka ar neizšķirtu, eksperimentālā sastāvā nospēlējot 38:38 ar “Lāči/ Mūkusalas BC”. Toreiz spēlē bija tikai 17 regbistu, bet šoreiz izdevās sapulcināt spēcīgu sastāvu un revanšēties ežiem. Septembra vidū Latvijas kausa pusfinālā Juglā vienā dramatiskākajām spēlēm pēdējos gados “Livonia/Garkalne” zaudēja “Eži/EK Sistēmas” pagarinājumā. Tagad sanāca tāds mierinājuma revanšs atkal tajā pašā Juglas stadionā.
“Livonia/Hardy Working Tools” apņēmīgi iesāka spēli un jau pirmajā puslaikā ieguva drošu vadību 20-0. Jāuzsver, ka varēja just komandas vēlmi “visu sakārtot” laicīgi un nedot “elpot” pretiniekiem, turklāt šoreiz nostrādāja spēles labā organizācija un disciplīna, kas bija klupšanas akmeņi citās cīņās.
Drošs pārsvars ļāva livoniešiem padomāt par jauno paaudzi, tāpēc treneru korpuss izvēlējās spēles laiku dot arī mazpieredzējušākiem komandas dalībniekiem. Lai gan otrais puslaiks zaudēts, visā mačā droša uzvara ar 37-24. Trīs piezemējumi mačā Klementam Barijam Vaitam, pa reizei bumbu piezemēja Ivo Kapiņš un Jānis Dīķis. Savu varējumu sitienos kārtējo reizi apliecināja Valērijs Runco – trīs realizācijas un divi sodi.
Jau nākamo sestdien, 17. oktobrī, nākamais mačs Rīgas čempionātā pret “Halipapa”, bet tad pēc tam 24. oktobrī pusfināls.