info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

Otro gadu pēc kārtas samierināmies ar sudrabu

15.10.2018

“Garkalne/Livonia” viens zaudējums sezonā maksāja zeltu – Latvijas čempionāta izšķirošajā spēlē “livonieši” ar 15:23 (3:10) atzina mūžseno pretinieku “STATS/Ķekava” pārākumu.

“Livonieši” līdz ar to otro gadu pēc kārtas samierinājās ar Latvijas čempionu sudrabu.

Nervozā un spraigā cīņā, kuru Ogrē lieliskā atmosfērā noskatījās prāvs abu komandu atbalstītāju pulks, “livoniešiem” šoreiz neizdevās salauzt pieredzējušos “miesniekus”. Spēles sākumā Kristaps Bērziņš realizēja soda sitienu, bet tā bija vienīgā reize, kad “livonieši” bija vadībā. Soda sitiens un piezemējums + realizācija ļāva “miesniekiem” izvirzīties vadībā ar 10:3.

Brīžiem asā cīņā, pat paliekot mazākumā, “livonieši” pietuvojās līdz 8:13, tomēr “miesnieki” jau pēc brīža izmantoja mūsējo kļūdas, pēc piezemējumiem panākot 23:8. Pēdējā uzbrukumā izdarītais piezemējums un realizācija bija tikai mazs mierinājums, kamēr “miesnieki” pelnīti varēja gavilēt par savu 12. čempionu titulu.

“Garkalne/Livonia” galvenais treneris Edmunds Ščavinsks pēc finālmača norādīja, ka pretinieki šoreiz objektīvi bijuši labāki un bijuši labāk sagatavojušies izšķirošajam mačam. Šcavinsks pieļauj, ka kādai daļai “livoniešu” emocijas bija palikušas aizraujošajā duelī pret “LMT/Eži”, kad “Garkalne/Livonia” ar neizšķirtu 18:18 sev nodrošināja ceļazīmi uz finālu.

Tagad daļa “livoniešu” kopā ar Latvijas valstsvienību Sergeja Lisko vadībā gatavosies mačiem pret Somiju (20. oktobrī Rīgā) un Austriju (27. oktobrī Vīnē). Pēc tam sekos rudens treniņi, neliela atpūta, bet pēc gadu mijas būs jau jākaļ jaunās sezonas plāni.

Foto: Ģirts Kehris