info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

Pārliecinoša uzvara pirms gada svarīgākā mača

2.10.2017

“Garkalne/Livonia” ar drošu uzvaru noslēgusi gatavošanos sezonas svarīgākajam mačam – Latvijas regbija čempionāta “zelta spēlei” pret “Stats/Ķekava”. Latvijas čempionāta labāko četrinieku turnīra priekšpēdējā spēlē “livonieši” bez lielām problēmām svētdien, 1. oktobrī, ar 61:0 (26:0) sagrāva “Jūrmalu”.

“Livoniešu” pārsvars mačā pret jūrmalniekiem neradīja šaubas. Cīņas gaitā “Jūrmalas” komandai spēlētāju savainojumu dēļ nācās veikt maiņas, kas vēl vairāk pavājināja pretinieku sniegumu. “Garkalne/Livonia” spēlē bija nepieciešami maksimālie pieci punkti, par ko cīņas gaitā neradās mazākās šaubas un “livoniešiem” pēdējais mačs pirms gaidāmā dueļa pret “miesniekiem” neradīja problēmas.

Svētdien notikušajā mačā “Garkalne/Livonia” veica deviņus piezemējumus, bet pēc tiem štata sitienu izpildītājs Kristaps Bērziņš nerealizēja tikai vienu realizāciju. Pa diviem piezemējumiem izdarīja Vigo Valdavs juniors, Reinis Pepa un Kaspars Briedis, bet pa reizei bumbu aiz līnijas ienesa Dāvids Bērtiņš, Ainārs Bērziņš un Edgars Poļikevičs.

Latvijas čempionāta kulminācija un “zelta mačs” starp “Garkalne/Livonia” un “Stats/Ķekava” notiks 7. oktobrī. Pirms sezonas noslēdzošās spēles “Garkalne/Livonia” par pieciem punktiem atpaliek no “miesniekiem”. Lai “livonieši” atkal kļūtu par čempioniem, pēdējā spēlē jāuzvar “miesnieki” vismaz ar trīs piezemējumu un 24 punktu pārsvaru.

“Garkalne/Livonia” un “Stats/Ķekava” “zelta spēles” sākums 7. oktobrī Upesciema stadionā pulksten 15:00. Aicinām visus komandas līdzjutējus un atbalstītājus klātienē nākt skatīt spēli un palīdzēt mūsu regbistiem cīņā par zeltu!