info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv

Pērkona vīriem pirmā pirmās līgas uzvara

10.05.2016

Savu pirmo uzvaru Latvijas 1. līgas čempionātā svētdien, 15. maijā Dubeņos svinēja ”Livonia/Pērkona vīri”, kas ar 30:15 uzvarēja mājiniekus ”Vikingus”.

”Livonia” izcēlās ar pieciem piezemējumiem. Pa diviem izdarīja Jānis Irmejs un Kristers Rubins, kuru par labāko spēlētāju komandā nosauca pretinieku pārstāvji, kā arī Edgars Poļikevičs. Vēl piecus punktus ar realizāciju un soda siitienu ieguva Markuss Krallišs.

Pieci piezemējumi ļāva tikt pie bonusa punkta un maksimālajiem pieciem punktiem par uzvaru. ”Ļoti sakarīgi nospēlēja,” pēc spēles sacīja treneris Uldis Ozoliņš. ”Taču zaudējām stumšanā grupcīņā un rakos. Tās ir lietas pie kā vajadzēs strādāt treniņos. Spēles laikā lija lietutiņš, cīņa ritēja mainīgām sekmēm līdz mums otrajā puslaikā izdevās iegūt pārsvaru.”

Mūsu kluba otrā komanda sezonu iesāka ar dramatisku zaudējumu pret ”Miesnieku” otro komandu ”Ulre/Ķekava”, kurā izlaida uzvaru pēdējās sekundēs un zaudēja ar 10:12 iespējamo četru punkti vietā nopelnot vienu. Pēc tam Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālā ”Perkona vīri” ar 24:14 uzvarēja LLU/”Ozolnieki” un iekļuva pusfinālā, taču vēlāk šajā spēlē abām komandām par nelicencētu spēlētāju dalību piešķīra zaudējumos, kādēļ pašrezējā Latvijas čempionvienība un kausa glabātāja ”Miesnieki/Ķekava” , kas bija atbrīvota no pusfināla, uzreiz iekļuva finālā.

1. līgā ”Ulre”/Ķekava aizvadījusi jau trīs spēles, kurās savākusi 11 punktus. ”Ežiem”/RFS un ”Livonia/Pērkona vīri” pēc divām spēlēm ir attiecīgi septiņi un seši punkti, ”Vikingiem” un LLU/”Ozolnieki” punktu vēl nav attiecīgi pēc divām un vienas spēles.