info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv

Pirmās līgas jaunā komanda mazākumā izlaiž uzvaru pār Miesniekiem pēdējās sekundēs

20.04.2016

”Livonia 2” trešdien, 20. aprīlī sāka Latvijas čempionāta 1. līgas kampaņu ar zaudējumu spēles pēdējās sekundēs ”Miesnieku” otrajai komandai ”Ulre/Ķekava” ar 10:12.

Treneru Ulda Ozoliņa un Nikolaja Petjuņina vadītā komanda noslēdza pirmo puslaiku ar 10:0. Piezemējumu izdarīja Gatis Purviņš, bet Markuss Krallišs iesita realizāciju un sodu. ”Ulre/Ķekava” labā piezemējumus izdarīja Latvijas izlases treneris Māris Robežnieks un Mārtiņš Boževnieks, bet realizāciju iesita Juris Šimanskis.

Spēle risinājās smagos apstākļos, lietū un dubļos Upesciema rezerves laukumā. ”Spēle bija sīva, zaudējumu piedzīvojām pēdējās sekundēs, kad no laukuma bija noraidīti divi mūsējie un atradāmies mazākumā 13 spēlētāju sastāvā,” sacīja Ozoliņš. Komandā bija gan jaunieši, gan arī vecāki spēlētāji. Uz spēli bija ieradušies pietiekami daudz spēlētāju, tā ka visiem pat nepietika vietas starp 23 pieteikumā.”

”Žēl, ka zaudējām ”Miesnieku” pēdējā uzbrukumā. Puikas cīnījās ar azartu un varu sacīt tikai labus vārdus,” teic RFC ”Livonia” prezidents Vigo Valdavs. ”Mans viedoklis par 1. līgu – sacenšas vienlīdzīgas komandas un spēlētāji darbojas ar prieku.”

Nākamā spēle ”Livonia 2” komandai būs sestdien viesos pret citu 1. līgas vienību – LLU/Ozolnieki Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālā.