info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

Prezidenta kauss nosargāts

4.04.2015

2014. gada Latvijas čempionvienība un kausa ieguvēja ”Garkalne/Livonia” sestdien, 4. aprīlī RFS stadionā ar 38:12 uzvaru pār pagājušās sezonas čempionāta un kausa finālistiem, tagad pazīstamiem kā ”TFS Bulduri” (līdzšinējo RK ”Ovāls”) nosargāja pirms gada iegūto Prezidenta kausu, ko tagad kā savdabīgu Superkausu katras sezonas sākumā izcīna divas labākās Latvijas komandas.

Spēles ieraksts ”Sportacentrs.com”

http://sportacentrs.com/sportacentrs_tv/pilna_spele/05042015-prezidenta_kauss_regbija_garkalne_livonia

Sezonas atklāšanas spēlē simtprocentīgi tika realizēti visi sitieni pa vārtiem, ”Garkalne/Livonia” labā pirmo piezemējumu veica lietuvietis Martins Ljanzbergs. Otro piezemējumu izdarīja Vadims Martiņeko, bet visvairāk punktu guva Kristaps Bērziņš, kurš izdarīja trīs noslēdzošos piezemējumus, bet pārējos 13 punktus sasita ar kāju. Savukārt ”TFS Bulduri” trīs soda sitienus pirmajā puslaikā realizēja Mihails Tumins. Otrajā puslaikā Dmitrijs Baikovs iesita dropsitienu, laikā, kad rezultāts vēl bija slidens.

Mača sākumā lietuviešu trenera, kaimiņvalsts regbija un regbija 7 izlašu spēlētāja Toma Ziboļa vadītā ”Garkalne/Livonia” izvirzījās vadībā ar 10:0 pēc Bērziņa soda sitiena, Ljanzberga piezemējuma un sekojošās realizācijas. Tad ar trim precīzi realizētiem soda sitieniem izcēlās Tumins, kurš samazināja rezultāta starpību līdz minimumam.

Otrajā puslaikā skaistu piezemējumu veica Martiņenko, bet pēc Baikova dropsitiena rezulāts kļuva 17:12. Turpinājumā vienu par otru skaistākus piezemējumus saskrēja Bērziņš, precīzi iesitot arī realizācijas.

Tomēr par labāko spēlētāju uzvarētāju komandā atzina Artūru Kisli, bet zaudētāju vienībā Vjačeslavu Tiško. Līdz šim tikai ”Garkalne/Livonia” komandā bija spēlējuši viesspēlētāji no Lietuvas – Šauļu kluba ”BaltRex”. Šajā spēlē ”TFS Bulduri” bija pastiprinājuši ļoti labi viesspēlētāji no otra Šauļu kluba ”Vairas”, kuri noteikti cēla spēles līmeni.