info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

Principa uzvara fināla ģenerālmēģinājumā

24.09.2018

“Garkalne/Livonia” regbisti sestdien, 21. septembrī, principiālā duelī spraigā, skaistā cīņā ar 21:19 uzvarēja “STATS/Ķekava” vienību. Visticamāk, abām komandām 13. oktobrī Upesciemā atkal nāksies duelēties, šoreiz jau Latvijas “saīsinātā” čempionāta zelta spēlē jeb finālā.

Lai gan “livoniešiem” dažādu likstu dēļ ierindā nebija vairāki nozīmīgi spēlētāji, ar ātrumu un komandas garu izdevās neitralizēt “miesniekus”. “Miesnieki” gan pēc šīs spēles sev ir oficiāli nodrošinājuši vietu finālā, bet mūsējiem ceļazīme uz zelta spēli oficiāli būs jānopelna 6. oktobrī Upesciemā, kad regulāro sezonu noslēgsim ar maču pret “LMT/Ežiem”.

Sestdienas mačā pirmajā puslaikā “uguņoja” Kristaps Bērziņš – divi precīzi sodi, piezemējums, realizācija! Tas “livoniešiem” ļāva nonākt komfortablā vadībā 18:5. Otrā puslaika sākumā Kristaps Bērziņš iesit vēl vienu sodu, un jau +16. Diemžēl, pēc tam “Garkalne/Livonia” pagura, atdeva iniciatīvu un gandrīz par to dārgi samaksāja. “Miesniekiem” divi piezemējumi ar realizācijām un vairs tikai “+2”. Pēdējās minūtēs pašu kļūdas izdevās novērst, neļaujot aizskriet “miesniekiem”, un beigās veiksmīgi nosargāta uzvara 21:19.

“Mainīga spēle. Vējš lika par sevi manīt. Pirmajā puslaikā mums tas palīdzēja, otrajā – ne visai. Pats apmierināts, bet vēl ir daži spēles elementi, pie kā jāstrādā. Piemēram, tiekam līdz viņu zonai, bet ar bumbas piezemēšanu rodas problēmas. Kaut kur pazaudējam bumbu, kaut kur nesanāk piespēle… Tas ir jāizlabo, jāievēro disciplīna. Jānospēlē sava spēle un viss būs kārtībā. Patīk, kā jaunie šodien iegāja spēlē, jo trīs pozīcijās pirmo reizi izmantojām puišus un viņi nelika vilties,” pēc uzvaras teica “Garkalne/Livonia” galvenais treneris Edmunds Ščavinsks.

Foto: Ģirts Kehris