info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

Spēles vieta mainīta!

1.04.2017

Sestdien, 1. aprīlī Ozolniekos, Stadiona ielā 5 regbija sezonu atklās LRF rīkotais “Prezidenta Kauss”, kur spēkiem mērosies pagājušā gada Latvijas čemponāta finālistes Garkalne/Livonia un STATS/Ķekava.
Spēles sākums plkst.15:00

Garkalne/Livonia treneris Toms Zibolis:

“Sākumam, vēlos izteikt gandarījumu par to, ka Latvijas Regbija federācija organizē šādu kausa izspēli, kur tiekas divas Latvijas spēcīgākās regbija komandas.
Regbija klubam Livonia šī ir ļoti nozīmīga un svarīga spēle pirms gaidāmās sarežģītās Latvijas čempionāta sezonas. Šī spēle priekš mums būs tāds, kā eksāmens pēc ziemas treniņu cikla.
Kā komanda mēs augam ar katru gadu un pilnveidojam spēles taktiku papildinot to ar jauniem elementiem.

Pirms šī Prezidenta Kausa esam izspēlējuši testa spēli, kur izvērtējām savas vājās un stiprās puses.
Spēlētāji ir cītīgi gatavojušies, traumu nav, esam savākušu uz šo momentu spēcīgāko komandas sastāvu. Protams šoreiz mums nepalīdzēs vairāki spēlētāji, kuri atrodas ārzemēs, bet tas nav iemesls padoties bez spēles!

Mūsu pretinieks ir spēcīgs un spēles iznākums būs zināms tikai pēc fināla svilpes. Domāju, ka mūs gaida spraiga un kvalitatīva cīņa.
Gaidīsim visus, kam patīk regbijs, nāciet un atbalstiet savu komandu!”
Garkalne/Livonia treneris Edmunds Ščavinsks:
Pirmā sezonas spēle komandai būs eksāmens. Esaam nopietni strādājuši no jaunā gada, nospēlējām pāris draudzības spēles un turnīrus. Domāju, ka komanda būs gatava sevi parādīt šajā spēlē no labās puses.
Šajā sezonā esam uzlabojuši cīnas spēlētāju sniegumu, būs interesanti kā cīņas spēlētāji tiks galā ar Miesnieku pretestību.
Vējerī arī ir notikušas izmaiņas. No pagājušā gada par pozīciju nr.10 spēlē Valērijs Runco un malās izmēģināsim Markusu Krallišu un Ivo Kapiņu.
Kā arī vēlos atzīmēt, ka ļoti labā formā ir Reinis pepa un komandas kapteinis Kristaps Bērziņš.
Domāju, ka šī spēle parādīs mūsu gatavību šai sezonai.

Kluba vadītājs Jānis Zuments:

“Cīņu par Prezidenta kausu sagaidam labā noskaņojumā, jo komanda ir izsalkusi pēc spēlēm un attiecīgām emocijām.

Sezonas pirmajā spēlē treneriem Tomam Zibolim un Edmundam Ščavinskam ir dots uzdevums veidot komandas sastāvu tikai no pašmāju regbistiem un esam priecīgi, ka uz 23 vietām pieteikumā bija novērojama veselīga konkurence. Uzskatam, ka šajā spēlē ir jāsaprot, kur atrodamies salīdzinājumā ar pagājušo gadu un pie viena izlases trenerim Sergejam Lisko (vēros šo spēli klātienē) atrādīt pēc iespējas vairāk vietējos spēlētājus.

Esam lepni, ka pamatsastāvā laukumā dosies divi 19- gadīgi puiši (Markuss Krallišs un Ivo Kapiņš), bet vēl pieteikumā ir iekļauti trīs 18- gadīgi zēni (Roberts Brikmanis, Dāvids Bērtiņš un Kristers Rubins). Visi 5 puiši nāk no kluba jauniešu sistēmas un tas mums liek domāt, ka attīstības ziņā soļojam pareizajā virzienā.

Noteikti ir spēlētāji, kas varēja komandu uz spēli Valmierā pastiprināt, taču viņiem vēl būs iespēja sevi pierādīt sezonas laikā.

Uztraukums pirms spēles? Protams, ka tāds ir, bet pretiniekiem šoreiz ir jāuztraucas vairāk, jo jāspēj pierādīt saviem līdzjutējiem, ka pagājušā gada zaudējums finālā pret Livonia bez leģionāriem ir bijusi tikai nejaušība. Šo iespēju mēs viņiem labprāt dodam, ārzemju spēlētājus šajā spēlē neiesaistot.”
Garkalne/Livonia sastāvs:
1 Gatis Purviņš
2 Matīss Vācietis
3 Artūrs Kaulakāns
4 Edgars Poļikevičs
5 Egidijus Šemeta
6 Mārtiņš Rundāns
7 Roberts Miksons
8 Ainārs Bērziņš
9 Valters Raņķis
10 Valērijs Runco
11 Markuss Krallišs
12 Vigo Valdavs (juniors)
13 Reinis Pepa
14 Ivo Kapiņš
15 Kristaps Bērziņš (komandas kapteinis)
16 Eduards Želvis
17 Kaspars Briedis
18 Dāvids Bērtiņš
19 Artūrs Ozoliņš
20 Kristaps Martinsons
21 Norberts Bekmanis
22 Kristers Rubins
23 Roberts Brikmanis
Treneri: Tomas Zibolis, Edmundas Ščavinskas
Dakteris: Uģis Kreitenbergs
Fizioterapeite: Laima Pīrāga
Menedžeris : Ģirts Piterniiks

RFC LIVONIA