info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

RFC Livonia bērnu un jaunatnes attīstības vadītājs- Aivars Krūmiņš.

29.01.2020

No 2020. gada februāra mūsu kolēģis Aivars Krūmiņš pieņems jaunu izaicinājumu, kļūstot par RFC Livonia bērnu un jaunatnes virziena attīstības vadītāju. Pirms tam Aivars vadīja Livonia Ķengaraga jauniešu grupu un U14 komandu, kura 2019. gadā izcīnīja Latvijas čempionu titulu.

Aivars regbija gaitas uzsācis 1979. gadā kā kluba Ziemeļblāzma spēlētājs, trenera Viktora Petrova vadībā. Kā spēlētājs pārstāvējis tādus klubus kā Juglas manufaktūra, RCAII, Ādažu čipsi, Žalgiris un RK 1964. 1994. un 1995. gadā bijis Latvijas izlases spēlētājs.

Kā treneris Aivars darbojies jau no 1985. gada, kad trenēja Ziemeļblāzmas U18 jauniešu komandu. Vēl kā jauniešu treneris Aivars Krūmiņš pārstāvējis tādus klubus kā RCAII, Juglas manufaktūra, Ādažu čipsi, Mītava. RK 1964 debitējis arī kā pieaugušo treneris un 2011. gadā trenējis Livonia senioru komandu. Kopš 2017. gada Aivars veiksmīgi trenējis un attīstījis Livonia Ķengaraga bērnu un jauniešu grupas un viņa vadībā ir izcīnītas daudzas uzvaras starptautiskos turnīros, kā arī 2019. gada Latvijas čempionu tituli U12 un U14 vecuma grupās.

Aivara Krūmiņa audzēkņi, kuri sasnieguši Latvijas izlases līmeni: Nauris Bērziņš (spēlējis arī 2 gadus profesionālā klubā Kazaņā), Emīls Zerafims, Demjans Zavadskis, Kārlis Rozentāls, Artūrs Perihs, Daniels Bakirovs, Vadims Martiņenko.

Aivara amatu, kā Rīgas reģiona galveno jauniešu treneri no februāra pārņems Artūrs Baranovskis, kurš pagājušajā gadā vadīja Livonia kluba U10 un U16 vecuma grupas un parādīja sevi kā labu un ļoti perspektīvu treneri.

Novēlam veiksmi mūsu kolēģiem uzņemoties jaunos izaicinājumus!

Vigo Valdavs
RFC Livonia Prezidents