info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

RFC “Livonia” otrā komanda piekāpjas jūrmalniekiem

30.04.2017

Svētdien, 30. aprīlī, Ozolniekos notika Latvijas meistarsacīkšu trešā spēle starp Regbija klubu “Jūrmala” un “Garkalne/Livonia 2”, uzvaru ar 43:15 (19:5) izcīnot jūrmalniekiem. “Livoniešu” otrajam virknējumam tā bija pirmā spēle čempionātā

Spēles pirmajā puslaikā laukumā ritēja samērā līdzīga cīņa. Savukārt mača otrajā daļā jau dominēja laukuma saimnieki jūrmalnieki. Trīs “Garkalne/Livonia 2” spēlētāji guva traumas, pēc kurām laukumā bija spiests pat doties treneris Nikolajs Petjuņins.

“Garkalne/Livonia 2” galvenais treneris Nikolajs Petjuņins:

– Spēles laikā vairāki spēlētāji guva traumas un mums radās problēmas ar maiņām. Nācās pašam doties laukumā un cīnīties ar jūrmalniekiem. Savainojumos iedzīvojās Markuss Krallišs, Kristers Rubīns un Dāvis Jaunalksnis. Kā labākais spēlētājs šoreiz sevi apliecināja Niks Voitečko. Labi nospēlējām spēka cīņās, bet Jūrmalai bija vairāk pieredzējušu spēlētāju. Tas galu galā izpaudās rezultātā. Savukārt Deivids Cjukša iesita grūtu soda sitienu. Arī viņam bija diezgan laba spēle. Turpmāk treniņos jāpiestrādā pie autiem un moliem, kā arī rakiem. Kopumā vērtējot, domāju, ka, lai arī zaudējām, nospēlējām diezgan solīdi.

“Garkalne/Livonia 2” punktu guvēji: Kaspars Briedis 5 (piezemējums), Janeks Taškāns 5 (piezemējums), Deivids Cjukša 5 (soda un realizācijas sitiens).

“Garkalne/Livonia 2” sastāvs: Eduards Želvis, Jurijs Fomins, Kaspars Briedis (komandas kapteinis), Gregors Gorohovskis, Jurijs Franguļans, Janeks Taškāns, Dāvids Bērtiņš, Niks Voitečko, Dāvis Jaunalksnis, Kristers Rubīns, Ivo Kapiņš, Emīls Akulis, Markuss Krallišs, Deivids Cjukša, Kaspars Uķis, Jānis Irmejs, Aleksejs Grigorjevs, Nikolajs Petjuņins (spēlējošais treneris), Roberts Brikmanis, Artūrs Kisle.

Nākamā Latvijas regbija čempionāta spēle notiks 11. maijā, kad Juglā, RSMP stadionā “RFS/Eži 2” uzņems “ULRE/ĶSS” vienību. 12. maijā Upesciemā “Garkalne/Livonia” spēlēs pret RK “Fēnikss”.

FOTO: Zigismunds Zālmanis (RFC “Livonia”)