info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

RFC Livonia prezidents: mūsu meiteņu cīņasspars ir piemērs visiem mūsu klubā

24.05.2014

RFC ”Livonia” komanda sestdien, 24. maijā piedzīvoja zaudējumus abās spēlēs Latvijas meiteņu U18 čempionāta pirmajā posmā regbijā 7, taču kluba prezidents Vigo Valdavs pauda cieņu par to cīņassparu, kādu parādījušas spēlētājas.

Anniņmuižas laukumā notikušajā trīs komandu turnīrā ”Livonia” ar 5:12 zaudēja ”Imantai” un ar 5:17 – ”Jūrmalai”, kura bija spiesta atzīt ”Imantas” pārākumu ar 34:0. ”Abas spēles mūsu meitenes aizvadīja labi un rādīja tādu apņēmību un cīņassparu, kādu biezī neredz ne pie vīriem, ne puišiem,” apmierināts ar redzēto bija Valdavs. ”Es noņemu cepuri, jo ‘tas cīņjasspars ir piemērs visiem mūsu klubā.”

Lai gan Valdavs uzsvēra, ka uzslavu pelnījušas visas spēlētājs, īpašu atzinību viņš vēlējās paust Izabellai Kvecko no Jaunpiebalgas.

Valters Nikans

Foto: Zigismunds Zālmanis (RFC ”Livonia”)