info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

RFC „Livonia” sadarbosies ar LSPA

5.02.2017

Ar 16. februāri RFC „Livonia” uzsāks sadarbību ar Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju (LSPA) regbija jomā. Akadēmijas studentiem būs iespēja trenēties komandas labāko treneru un viestreneru vadībā, kā arī spēlēt regbiju 7 Latvijas čempionātā. Labākie tiks uzaicināti „Livonia” pirmajā komandā un varbūt pat spēs pierādīt sevi Latvijas izlases līmenī.

„Es ceru, ka mūsu sporta kluba un „Livonia” sadarbība būs auglīga un viss izdosies,” teica LSPA rektors Jānis Žīdens. „Vislabākie novēlējumi, un uz priekšu! Lai sadarbība ar „Livonia” būtu veiksmīga!”

„Domāju, ka mūsu vienošanās jāvērtē pozitīvi,” piemetināja LSPA Sporta kluba priekšsēdētājs Sergejs Saulīte. „Divreiz nedēļā otrdienās un ceturtdienās esam atraduši laiku pulksten 21.00 treniņiem, lai mūsu studenti varētu izmēģināt roku regbijā. Tā viņiem būs lieliska iespēja parādīt sevi pieredzējušiem treneriem. Visi studenti ir laipni aicināti pievienoties šīm nodarbībām!”

„Esam ļoti priecīgi, ka kopējām pūlēm LSPA atdzims regbijs,” pastāstīja RFC „Livonia” vadītājs Jānis Zuments. „RFC „Livonia” augstu vērtē šo sadarbību. No 16. februāra divreiz nedēļā LSPA bāzēs notiks treniņi „Livoniešu” labāko treneru vadībā. Ikkatram akadēmijas studentam būs iespēja pamēģināt savus spēkus ovālajā bumbā. Šī gada mērķis ir, lai vasarā visos Latvijas čempionāta posmos regbijā 7 piedalītos LSPA komanda. Savukārt labākie studenti tiks aicināti izmēģināt spēkus „Livonia” komandā klasiskajā regbijā. Iespējams, ka kādam izdosies sevi pierādīt arī Latvijas izlases galvenajam trenerim Sergejam Lisko, kurš „Livonia” klubā vadīs viestreniņus. Nav izslēgts, ka kāds no studentiem aizkļūs pat līdz Latvijas izlasei. Jāuzsver, ka uz treniņiem tiek aicināti gan puiši, gan meitenes.”

„Priecājos par šādu sadarbību, un gribu pateikt paldies mūsu kluba menedžmentam,” piebilda RFC „Livonia” prezidents Vigo Valdavs. „LSPA ir tā vieta, kur satiekas visi sporta veidi. Jauki, ka nu pienācīgi to vidū būs pārstāvēts regbijs. Ja kaut ko darām, tad uz ilgu laiku. Cerams, ka Latvijas regbija saimi kuplinās vēl viena spēcīga komanda!”

LSPA3_iconcept