info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

RFC “Livonia” saime kopīgi atskatās uz 2017. gada sezonu

15.12.2017

RFC “Livonia” 2017. gada sezona bija panākumiem bagāta. Lai atskatītos uz aizejošo gadu, to novērtētu un sāktu jau domāt par darāmo 2018. gadā, RFC “Livonia” uz tradicionālo sezonas noslēguma pasākumu pulcējās sportisti, kluba vadība, sponsori un atbalstītāji.

2017. gada spraigā sezona aizritēja vienā elpas vilcienā, bet drīz jau jāsāk gatavoties nākamā gada sacensībām. RFC “Livonia” lielā komanda šogad četros galvenajos turnīros trofejas dalīja līdzīgi ar saviem konkurentiem. “Livonieši” izcīnīja Latvijas kausu gan klasiskajā regbijā, gan regbijā 7. Latvijas čempionātā klasiskajā regbijā un regbijā 7 šogad aizraujošās cīņās burtiski pēdējos metros bija jāsamierinās ar sudrabu.

Savukārt “Livonia/Garkalne” jeb livoniešu otrā blice šogad izrādījās spēcīgākā Latvijas regbija7 čempionāta pirmajā līgā. Tikmēr pārliecinošu sezonu aizvadīja LSPA/”Livonia” dāmas, kuras šogad dominēja vietējās sacensībās un izcīnīja visas trofejas.

Svinīgajā pasākumā ne tikai godinājām lielās komandas, jo atzinības izpelnījās arī mūsu tuvākā nākotne no dažādu vecumu grupām un jauniešu treneri Uldis Ozoliņš, Artūrs Pavlovs un Aivars Krūmiņš.

“Svinīgais pasākums šogad bija eksperimentāls. Pirmais mēģinājums klubam sanākt kopā visam. Sākumā bija bērnu un jauniešu pasākums, bet tad turpinājums ar senioru pasākumu. Domāju, ka labi sanāca, jo jaunie puikas redzēja savu nākotni, bet lielā komanda redzēja savu tuvāko maiņu,” saka RFC “Livonia” prezidents Vigo Valdavs. “Lielajai komandai mērķis mums jau ir tikai viens. Mēs pērn bijām klubs, kurš paņēma Latvijā visas trofejas, ko vien varēja. Šogad to neizdevās atkārtot, bet tad nākamgad atkal jāatgriežas uz lielo uzvaru takas.”

LSPA/”Livonia” rindās šogad visvairāk punktus komandai atnesa Līga Svetlova, par labāko spēlētāju klubs atzina Andu Kaģi, labākās aizsardzības spēletājas balva tika Lienei Vācietei, bet par izaugsmi sezonas gaitā atzinību izpelnījās Justīna Vīksna.

Vīru septītniekā “Baltic XL/Livonia” rindās rezultatīvākais šajā sezonā bija Kristaps Bērziņš, labākā spēlētāja balvu ieguva Vigo Valdavs juniors, gada aizsardzības spēlētājs šoreiz bija Gatis Purviņš, bet gada izaugsmes balvu saņēma Dāvids Bērtiņš.

Lielajā regbijā “Garkalne/Livonia” rindās šosezon arī rezultatīvākais bija Kristaps Bērziņš, labākā spēlētāja tituls godam tika Aināram Bērziņam, Janeks Taškāns ieguva Gada aizsardzības spēlētāja titulu, bet Dāvis Jaunalksnis guva atzinību par izaugsmi.

“Kluba attīstībai katrs ir ieguldījis savu artavu un visiem liels paldies. Kā prezidents gribu novērtēt kluba menedžmenta darbu. Latvijas regbija pasaulē reti ir klubs, kurš ir tik labi strukturēts, kurā ir cilvēki, kuri patiešām nodarbojas tīri ar menedžmentu, nevis to visu veic kluba prezidents un vadītājs. Man kā kluba prezidentam tas bija liels atbalsts,” bilst Vigo Valdavs, novēlot visai RFC “Livonia” saimei panākumiem bagātu 2018. gadu.