info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

RFC „Livonia” zēni demonstrē labu sniegumu Lietuvā

14.03.2017

Pagājušās nedēļas nogalē Lietuvas pilsētā Klaipēdā notika zēnu regbija turnīrs, kurā piedalījās arī RFC „Livonia” komanda, kopvērtējumā izcīnot ceturto vietu.

Sacensībās piedalījās septiņas vienības: divas Klaipēdas „Kovas” komandas, Viļņas Regbija akadēmija, Viļņas „Geležinis Vilkas”, Eleja, Mītava un RFC „Livonia”. „Livonieši” startēja vienā grupā ar vēl trim vienībām, izcīnot otro vietu un iekļūstot pusfinālā. Šeit viņiem pretī stājās vēlākie turnīra uzvarētāji Klaipēdas „Kovas” pirmā komanda. Diemžēl nācās piedzīvot zaudējumu, taču vēl atlika cerības izcīnīt trešo vietu.

Par bronzas medaļām jaunie „Livonieši” mērojās spekiem ar „Geležinis Vilkas”. Spēles sākumā sāncenši gan izvirzījās vadībā ar trim piezemējumiem. Taču uz mača beigām Latvijas regbisti sāka atspēlēties. Izdevās izraut neizšķirtu un ievirzīt spēli papildlaikā. Arī šeit risinājās sīva cīņa. Tikai pēdējos mirkļos „Livonia” jaunā maiņa piedzīvoja divus piezemējumus un kā rezultātu – zaudējumu. Šoreiz nācās samierināties ar ceturto vietu.

RFC „Livonia” prezidents Vigo Valdavs:
– Domāju, ka turnīrā kopumā nospēlējām neslikti un pirmās ugunskristības izturējām godam. Pirmā pankūka nepiedega… Laika apstākļi mūs lutināja, laukums bija sauss un zēni parādīja labu sniegumu.

Par turnīra labāko spēlētāju mūsu komandā atzina Regnāru Šteinu. Savukārt treneri Uldis Ozoliņš un Aivars Krūmiņš savu izvēli saistīja ar jaunpiebaldznieku Kristapu Spirģi un rīdzinieku Gļebu Vorobjovu.