info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

“RT” pavasara turnīrā regbijā 7 Livonia/Garkalne II.vieta

27.04.2013

Sestdien, 27. aprīlī Baldonē risinājās 10. jubilejas “RT” pavasara turnīrs regbijā 7. Mūsu sporta veida veterāna Arnolda Spādes lolojums. Spītējot vēsajam un lietainajam laikam, viss izdevās godam.

Pulksten 12.00, kad sākās pirmā spēle, pārstāja līt lietus un visas turpmākās sacensības notika jau daudz labākos laika apstākļos. Turnīrā piedalījās astoņas uzaicinātās komandas no Latvijas, kas sparīgi cīnījās par uzvaru. Sacensībās piedalījās: “Baldone/LSPA”, “LMT/Eži”, Valmieras “Fēnikss”, LLU, RK “Sigulda”, “Garkalne/Livonia”, RK “Miesnieki” un RK “RT”.

Visas vienības, kas pirms turnīra notikušajā izlozē bija sadalītas divās grupās, pēc tam sacentās katra ar katru, divām labākajām komandām no katras grupas iekļūstot pusfinālā. Pēc tam tika sadalītas godalgotās vietas no pirmās līdz trešajai.

Notika arī konkurss dzelzs regbija bumbas tālmešanā. Jāpiemin, ka tās svars ir visnotaļ iespaidīgs – ap 40 kilogramiem! Konkursā piedalījās vairāku komandu spēlētāji, bet vistālāk bumbu aizmeta Staņislavs Puga. Savukārt regbija turnīrā uzvarēja “Baldone/LSPA”.

Jāpiebilst, ka šis turnīrs izceļas citu vidū ar to, ka šeit jaunie regbija censoņi, kas nesen ir iesākuši spēlēt ovālo bumbu, var pārbaudīt savus spēkus. Liels paldies Arnoldam Spādem, kas, neraugoties uz jau pieklājīgu vecumu, kārtējo reizi spēja noorganizēt īstenus regbija svētkus. Novēlēsim šim turnīram nosvinēt arī 20 gadu jubileju un nākamgad tiksimies jau 11. turnīrā!