info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

Sestdien regbija pēcpusdiena ar Helsinku “Warriors”

9.05.2017

Sestdien, 13. maijā, Anniņmuižas sporta kompleksa regbija laukumā pie RFC “Livonia” pirmoreiz viesosies Helsinku “Warriors” vīriešu klasiskā un sieviešu regbija 7 komandas. Pasākums sāksies pulksten 15.00.

“Helsinku “Warriors” ir tāda pati vienība kā Stokholmas “Exiles”,” pastāstīja RFC “Livonia” prezidents Vigo Valdavs. “Ar šo klubu savulaik iepazināmies Helsinku “Midnight” regbija turnīrā.”

“Tajā apvienojušies Somijas galvaspilsētā dzīvojošie un strādājošie citu valstu pārstāvji,” turpina Valdavs. “Ir gan spēcīgi spēlētāji no regbija lielvalstīm kā Anglija un Francija, kā arī “Salinieki” un citi ovālās bumbas amatieri. Tā kā viegla pastaiga mūsu komandas negaida…”

Kā jau minēts ievadā, interesantā regbija pēcpusdiena sāksies pulksten 15.00 Anniņmuižā. To ievadīs “Livonia” un “Warriors” sieviešu septiņnieka vienību savstarpējā spēkošanās, bet turpinās vīriešu piecpadsmitnieku pirmais puslaiks. Turpinājumā atkal spēlēs dāmas, bet pēc tam kungi aizvadīs otro puslaiku. Visbeidzot šo regbija pēcpusdienu ar trešo dāmu maču noslēgs abu klubu sieviešu komandas.

FOTO: Niilo Mustala, warriorsrugbyclub.org