info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

Sezonas noslēgums ar draudzīgu pieskaņu

5.11.2019

Šajā nedēļas nogalē RFC “Livonia” galvenā komanda “Garkalne/Livonia” pieliks punktu panākumiem bagātajai sezonai. Punkts tiks pielikts draudzīgā noskaņā, jo atbildes vizītē pie livoniešiem ieradīsies Maskavas klubs “Torpedo”.

Martā abas komandas aizvadīja draudzības spēli regbija svētkos Maskavā, bet tagad laiks atbildes duelim. “Garkalne/Livonia” un “Torpedo” spēle būs svētdien, pulksten 13:00, Upesciema stadionā. Visi “Livonia” biedri, atbalstītāji un draugi aicināti burvīgā atmosfērā baudīt svinīgo sezonas noslēgumu.

“Krievijā mums bija sarīkota grandioza uzņemšana, tāpēc mums tagad jācenšas viņus uzņemt tikpat silti. Tā kā mums klasiskajā regbijā sezonā nav tik daudz spēļu, tad meklējam kontaktus ārzemēs, un šī draudzība mums nāk par labu, jo būs bijušas divas papildus spēles, turklāt izbaudīsim citu regbija skolu,” saka “RFC “Livonia” vadītājs Jānis Zuments.

Sākotnēji šīs nedēļas nogalē bija paredzēta arī pusfināla spēle Latvijas kausā regbijā, tomēr LRF lēmusi atcelt šīs sacensības. Tāpēc arī spēle pret “Torpedo” būs pēdējā livoniešiem pirms ziemas pauzes.

Šī gada marta sākumā “Livonia” devās uz Maskavu pie “Torpedo”. Slāvu svētku “Masļeņņica” ietvaros īstos regbija svētkos livonieši piekāpās “Torpedo” ar 20:23, tomēr rūgtumu par zaudējumu remdēja fantastiskā, draudzīgā atmosfēra.

Par “Torpedo”: Maskavas “Torpedo” ir “jaunā viļņa” regbija klubs, kas 2013. gadā izveidots brīvprātīgo biedrības “Torpedo” sastāvā. Ja pirmajos gados “Torpedo” regbija komandas rindās pārsvarā (savu iespēju robežās) darbojās amatieri, tad šajā sezonā komanda izvirzījusi jaunus mērķus. Iepriekšējā sezonā “Torpedo” ieguva tiesības pakāpties uz Krievijas čempionāta augstāko līgu (pēc spēka otro līgu), piesaistījusi sponsorus un savā attīstībā spēruši soli uz priekšu. Klubs šajā sezonā plāno nostiprināties augstākajā līgā, bet pēc nostabilizēšanās klubs izvirzīs mērķi par iekļūšanu elites divīzijā.