info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

Svētdien, 18.jūlijā norisinājās Latvijas čempionāta regbijā 7 pirmā kārta

19.06.2010

18.jūlijā Upesciema stadionā norisinājās Latvijas čempionāta regbijā 7 pirmā kārta.

Regbija klubs „Livonia/Garkalne” startēja ar diviem sastāviem – „Kurši/Livonia” un „Saskaņas centrs”. Kopumā sacensību pirmajā kārtā piedalījās deviņas komandas.

Pirmais mūsu komandas sastāvs – „Kurši/Livonia”, lieliski aizvadīja pirmo kārtu un izcīnīja godalgoto pirmo vietu, savukārt otrais komandas sastāvs – „Saskaņas centrs”, diemžēl palika tikai devītajā vietā.

Apakšgrupu cīņās „Kurši/Livonia” ar rezultātu 0:28 pieveica „Rīgas tilti (RT)” komandu un ar 0:14 pieveica „Ķekava (Miesnieki-2)” komandu.

Pusfināla spēlē „Kurši/Livonia” ar 10:7 uzvarēja „Transact-Pro/Miesnieki-1” komandu, bet fināla spēlē, kas norisinājās pēc pamatīga lietus, ar 22:14 uzvarēja „RK Baldone” komandu, kā rezultātā ļoti veiksmīgi aizvadot Latvijas čempionāta regbijā 7 pirmo kārtu.

Savukārt „Saskaņas centrs” apakšgrupu cīņās ar rezultātu 5:22 piekāpās „LMT Eži” komandai un ar 5:28 piekāpās „RK Baldone” komandai, kas liedza turpināt cīņu par iekļūšanu astotniekā.

„Kurši/Livonia” sastāvs: Vigo Valdavs, Raimonds Krūmiņš, Dāvis Zagorskis, Artūrs Kisle, Ainārs Bērziņš, Viesturs Punāns, Nauris Kraupša, Antons Oseledko, Vjačeslavs Tiško, Kristaps Bērziņš, Jurijs Franguļans.

„Saskaņas centrs” sastāvs: Edijs Libers, Jānis Ķēniņš, Artūrs Ozoliņš, Aigars Gailis, Edgars Bogdans, Kaspars Valainis, Edžus Briedis, Monvids Bekmanis, Jānis Zvaigzne, Dāgs Lauciņš, Kristaps Martinovs.

Vietu sadalījums pēc pirmās kārtas:

1. „Kurši/Livonia”.

2. „RK Baldone”.

3. „Transact-Pro/Miesnieki-1”.

4. „Jelgavas LLU”.

5. „Rīgas tilti (RT)”.

6. „Jelgavas Alnis”.

7. „LMT Eži”.

8. „Ķekava (Miesnieki-2)”.

9. „Saskaņas centrs”.