info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

Toms Zibolis: „Starta gatavība numur viens!”

18.04.2017

Rīt, 19. aprīlī, Baldones stadionā pulksten 19.00 sāksies spēle Latvijas regbija čempionātā starp „ULRE/ĶSS” un „Garkalne/Livonia” vienībām. „Livoniešiem” tā būs pirmā spēle šajā sezonā valsts meistarsacīkstēs.

„Pēdējos treniņos vairāk spēlējam septiņnieku, nevis piecpadsmitnieku,” pastāstīja „Garkalne/Livonia” galvenais treneris Toms Zibolis. „Tas tāpēc, ka galvenie spēki ir aizņemti izlases gatavošanās procesā pēdējai spēlei pret Zviedriju. Turklāt maijā vienlaicīgi Latvijas meistarsacīkstēs būs jāspēlē gan klasiskais, gan olimpiskais regbijs. Manuprāt, tas, ka abi regbiji plānoti vienlaicīgi, nav tas prātīgākais variants, bet ko lai dara…”

„Spēlē pret „ULRE/ĶSS” mums būs pilnīgi jauns „vējeris” jeb sānu izspēles puiši,” turpina Zibolis. „Būs gan spēlētāji no Latvijas jauniešu U18 izlases, gan citi mūsu kluba jaunieši. Ja neiesaistīsim jaunos, sastāvs var novecot, un tad var rasties problēmas. Šobrīd neraizējos par jaunajiem. Vairāk pārdomas raisa tieši fiziskā sagatavotība. Tas bija redzams gan izlases spēlē pret Čehiju, kad zaudējām cīņās un autos, gan jauniešu finālmačā pret Lietuvu. Ceru, ka tā nebūs rīt pret „ULRE/ĶSS”.”

FOTO: Zigismunds Zālmanis, (RFC „Livonia”)