info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv

TOP līgā pirmā uzvara rokā; turpinām cīņu par vietu pusfinālā

27.08.2019

“Garkalne/Livonia” sestdien, 10. augustā, savās mājās Upesciemā tika pie pirmās uzvaras Baltic Top league, kas komandai paver labas cerības cīņā par iekļūšanu pusfinālā. “Livonieši” savā otrajā spēlē Baltijā spēcīgākajā līgā ar 24:11 (17:11) pieveica Siauliai RUGBY Team.

Kaspars Briedis piezemējums ļāva “livoniešiem” labā noskaņojumā sākt cīņu, tomēr Lietuvas klubs ar soda sitieniem uz brīdi ieguva vadību. Janeks Taškāns un Ainārs Bērziņš piezemējumi kombinācijā ar Dāvis Jaunalksnisrealizāciju deva “Garkalne/Livonia” 17:6 pārsvaru. Pirmā puslaika izskaņā Šauļu klubs veica vienu piezemējumu, saasinot cīņu.

Otrajā puslaikā “livoniešu” aizsardzības mūris palika neuzlauzts, Šauļu zonā piezemējumu izdarīja komandas jaunieguvums argentīnietis Pedro Saseress Garsons, Valērijs Runco bija precīzs realizācijā – noslēgumā uzvara ar 24:11.

“Atkal bija daudz kļūdu, kas liedza labāk nospēlēt un uzvarēt pārliecinošāk, tomēr kopumā esam priecīgi. Arī pirmajā mačā varēja būt cits rezultāts, ja mēs būtu pilnā sastāvā. Tomēr kopumā “Garkalne/Livonia” pirmo spēļu rezultāts nav slikts, ja gribam sasniegt četrinieku. Tabula ir tāda, ka galvenais katrā spēlē nospēlēt maksimāli. Skatīsimies, kas var spēlēt, kuriem būs mikrotraumas. Viss var būt arī nākamajā mačā pret “Baltrex”. Viss būs atkarīgs tikai un vienīgi no spēlētājiem,” pēc spēles Upesciemā sacīja “Livonia” galvenais treneris Edmundas Ščavinskas.

Šī “livoniešiem” bija svarīga uzvara, lai bruģētu sev ceļu uz pusfinālu, jo “Šiauliai” pirmajā mačā pieveica “Žalgiri”, kas sestdien ar 0:48 zaudēja “livoniešu” sīvākiem konkurentiem Latvijā Miesnieki. Sezonas turpinājumā 17. augustā viesos tiksimies ar spēcīgo BALTREX – ŠIAULIAI, 24. augustā Baldonē Latvijas klasika pret “Miesnieki-Ķekava”, bet tad 31. augustā viesos pret “Žalgiris”. Baltijas TOP līgā četras labākās komandas turpinās cīņu par medaļām, bet divas vājākās noskaidros piekto spēcīgāko komandu Baltijā.