info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

Uz Kipru ar pieciem Livonia spēlētājiem izlasē

6.11.2015

Latvijas valstsvienības sastāvā spēlei pret Kipru Eiropas Nāciju kausa (ENC) B divīzijas turnīrā sestdien, 7. novembrī Pafosā iekļauti pieci RFC ”Livonia” spēlētāji.

Spēlē Rīgā pret Ungāriju izlasē debitēja Gundars Grieķis, spēlēja arī Norberts Bekmanis, kurš izcēlās ar piezemējumu, un ar diviem – Vigo Valdavs. Piezemējumu izdarīja arī Dāvis Jansons, kurš ”Livonia” spēlēja kopš vasaras, bet pēc šīs izlases spēles pošas mājup uz Jaunzēlandi. Uz Kipru dosies arī patlaban pieredzējušākais no aktīvajiem izlases spēlētājiem Valters Raņķis (48 spēles), kura nebija sastāvā iepriekšējā spēlē, ko Latvija uzvarēja ar 39:10.

”Kipra noteikti ir klasi augstāka komanda nekā Ungārija. Savai mājas spēlei Kipra gatavosies ļoti rūpīgi, jo viņiem ir par ko būt aizvainotiem, jo mēs bijām tie, kuri apstādināja tos, lai netiktu sasniegts jauns rekords,” saka Latvijas izlases galvenais treneris Sergejs Lisko. ”Jau pēc tās spēles pretinieki sacīja, ka savāks visus labākos, lai revanšētos. Viņi to var izdarīt, jo viņiem ir ļoti liels potenciāls.”

Ar ”Garkalne/Livonia” galveno treneri Tomu Ziboli ierindā, Lietuva ar 30 punktiem sešās spēlēs jau ir nodrošinājusi sev pirmo vietu 2014./16. gada ENC 2B divīzijā. Latvija ar 14 punktiem piecās spēlēs ieņem otro vietu. Seko Kipra (9 punkti 4 spēlēs), Andora (9 punkti 5 spēlēs) un Ungārija (4 punkti 6 spēlēs). Ar to, ka Kipras atšķirīgais sastāvs var dot atšķirīgus rezultātus, vasarā pārliecinājās Latvijas izlase regbijā 7. Pirmajā turnīrā Ungārijā Kipra palika pēdējā, bet otrajā Polijā – spēlēja finālā.

Sestdienas spēle Pafosā sāksies plkst. 14.30.

Valters Nikans

Foto: Zigismunds Zālmanis (RFC ”Livonia”)