info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

Uzvara bez cīņas un bez laba sparinga

10.09.2019

Latvijas regbija čempionātā svētdien “Garkalne/Livonia” bija jātiekas ar šogad ļoti vāji spēlējošo RK Jūrmala. Diemžēl, kūrortpilsētas regbisti nespēja pulcēt pilnu sastāvu un neieradās uz spēli.

Livoniešiem tas deva uzvaru bez cīņas, kas ļauj spert vēl vienu soli čempionu titula virzienā. Latvijas čempionāta ieskaitē atlikusi viena vienīga spēle, kas arī izšķirs zelta likteni – 21. septembrī pret Miesnieki RTK stadionā.

“Jūrmalas” regbistu neierašanās ir ar divējādām sajūtām. No vienas puses, uzvara bez cīņas un arī pietaupīti spēki sestdien paredzētajai Baltic Top league pusfināla cīņai. Tas arī ļauj dažiem spēlētājiem vēl vairāk sadziedēt mikrosavainojumus, kas iekrājušies pēc saspringtā augusta. Bet no otras puses, nenotikusī spēle liedza aizvadīt labu cīņu, uzturēt vajadzīgo tonusu, uzlabot sadarbību laukumā un gūt spēles laiku un pieredzi tālākajiem rezervistiem.

Kas no faktoriem vairāk nospēlēs, to redzēsim šajās brīvdienās Šauļos – Baltijas TOP līgas pusfināla spēlē pret Regbio Klubas Vairas. Spēles sākums pulksten 16:00.