info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv

Uzvara un Latvijas čempionāta līderu gods

4.08.2017

“Garkalne/Livonia” komanda ceturtdien, 3. augustā, Juglā bez lielām problēmām ar 62:5 (33:5) pieveica “Eži/RFS” un līdz ar to izvirzījās vadībā Latvijas čempionāta kopvērtējumā.

“Livoniešu” pamatsastāvam spēles gaitā pret “Ežu” otro sastāvu neradās lielas problēmas. Turklāt uzdevumu vēl vairāk atviegloja pretinieku sastāva problēmas un traumas, tādējādi uzvarētājs mača bija zinām jau laicīgi. “Garkalne/Livonia” sastāvā divi piezemējumi Mārtiņam Rundānam un Kristapam Bērziņam, bet pa vienam Kasparam Briedim, Viesturam Vārpam, Aināram Bērziņam, Pāvelam Tulubjevam, Markusam Krallišam un Janekam Taškānam. Kristaps Bērziņš vēl precīzs bija sešos realizācijas sitienos.

“Spēle iznāca samērā viegla. Labi aizvadījām pirmā puslaika sākumu un otro puslaiku. Uzbrukumā spējām veidot daudz skaistu fāžu, to, kā pietrūka kausa finālā, kad bija daudzu nepabeigtu uzbrukumu. Vēlamies izpildījumu aizvien labāku un labāku, vairāk organizētu spēli bez bumbas. Pie tā arī strādāsim,” pēc cīņas sacīja “Garkalne/Livonia” galvenais treneris Edmunds Ščavinsks.

Tagad “livoniešu” pirmajai komandai Latvijas čempionāta pirmajā apļi atlikusi viena spēle – 25. augustā Ozolniekos pret “Jūrmalu”. Latvijas čempionāta kopvērtējumā “Garkalne/Livonia” ar 25 punktiem sešās spēlēs ir kļuvusi par līderi, apsteidzot savus sīvākos konkurentus “STATS/Miesnieki”, kuriem piecās spēlēs ir 24 punkti.

Tikmēr “Livonia” otrā komanda savu nākamo spēli aizvadīs 8. augustā Rīgā, RTK stadionā, kura centīsies izrādīt pretestību “STATS/Miesnieki”. Vēl pirmajā aplī “Livonia” otrajai komandai būs viena spēle pret “Ulre-ĶNSS”.