info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

Viens solis sperts, divi vēl priekšā

26.09.2017

“Garkalne/Livonia” regbisti nedēļas nogalē spēra pirmo soli cīņā par Latvijas čempionu titula saglabāšanu – savā pirmajā spēlē labāko četrinieka turnīrā ar 33:19 (26:5) pieveicām “LMT/Eži”.

Jau 1. puslaikā “livonieši” ieguva drošu pārsvaru, kas nelika šaubīties par uzvarētāju šajā mačā. 2. puslaikā, saudzējot svarīgākos spēlētājus izšķirošajām cīņām, tika veiktas maiņas, par ko šoreiz nācās dārgi samaksāt. “Eži” burtiski pirms beigu signāla izdarīja piezemējumu, kas liedza “Garkalne/Livonia” iegūt bonusa punktu.

“Nav laba bez slikta. Ja arī paņemtu “bonusu” pret Ežiem, tas neko daudz nemainītu izšķirošajā spēlē pret “STATS/Ķekava”, jo zelta izcīnīšanai tāpat mums būtu bijis jāuzvar “miesnieki” ar “bonusu”. Tāpēc īpaši jau nav par to daudz bēdāt,” kad emocijas par nesaņemto “bonusu” rimušās saka RFC “Livonia” vadītājs Jānis Zuments. “Tagad mums ir vēl lielāks iemesls saņemties un neko nerēķināt, domāt tikai par maksimālu uzvaru. Ir nepieciešams uzvarēt “Jūrmalu” ar bonusu un tad jau maksimāli jākoncentrējas kārtējam “zelta mačam” Latvijas regbijā. Ja mēs spēsim šajā spēlē iegūt 3 piezemējumu pārsvaru (“bonus” punktu), tad ticu, ka arī varam uzvarēt ar tiem nepieciešamajiem 24 punktiem. Viss izšķirsies laukumā.”

Ar uzvaru pār “ežiem” “Garkalne/Livonia” sev garantējusi vismaz sudraba medaļas, bet skaidrs, ka klubā visi vēlas sasniegt maksimumu. Tagad komandai būs divas nedēļas nopietnu treniņu pirms “zelta” spēles un viens mačs 1. oktobrī Upesciemā pret “Jūrmalu”, kas nevar iespraukties labāko trijniekā. Bet pēc tam 7. oktobrī turpat Upesciemā sezonas kulminācija – zelta mačs pret “STATS/Ķekava”.