info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv

Zaudējums bez tālejošām sekām

10.09.2019

“Garkalne/Livonia” regbisti Baltijas TOP līgas pamatturnīra pēdējā spēlē ar 14:18 (7:13) zaudēja Kauno Regbio klubas „Žalgiris“, kam tā bija pirmā uzvara turnīrā. Neliela atslābšana šoreiz dārgi gan nemaksāja, jo vieta pusfinālā tika iegūta.

Tagad pusfinālā 14. septembrī Šauļos livoniešiem cīņa pret Baltijas TOP līgas čempioniem “Vairas-Kalvis-Jupoja” vienību. Pamatturnīrā “Garkalne/Livonia” zaudēja Regbio Klubas Vairas ar 0:26, tomēr rezultāts toreiz neattainoja spēku samēru un Lietuvas komanda nav tika neuzvarama. Otrajā pusfinālā Latvijas čempioni Miesnieki tiksies ar BALTREX – ŠIAULIAI.

Spēli pret “Žalgiris” livonieši sāka apņēmīgi, pēc Valters Rankis piezemējuma un argentīnieša Pedro Kaserasa Garsona realizācijas panākot 7:0. Lietuvas klubs ar soda sitienu starpību samazināja, bet vēlāk izmantoja Arkadijs Remizovs noraidījumu, pirmo puslaiku noslēdzot savā labā ar 13:7. Otrajā puslaikā Kaspars Briedis piezemējums un Pedro Kaserasa Garsona realizācija ļāva atgūt vadību, bet, diemžēl, pēdējo vārdu spēlē teica Kauņas regbisti – piezemējums un livoniešu zaudējums ar 14:18.

Pirms Baltijas TOP līgas pusfināla livoniešiem vēl pārbaudījums Latvijas čempionātā – pēc ilgākas pauzes pašmāju čempionāta spēlē jātiekas ar šogad bāli spēlējošo RK Jūrmala. Spēle 8. septembrī risināsies Upesciema stadionā.

Pusfināla uzvarētāji pēc tam cīnīsies par Baltic Top league čempionu titulu, bet zaudētāji tiksies bronzas finālā. Abas izšķirošās cīņas risināsies līdz divām uzvarām – spēļu datumi ieplānoti 28. septembrī, 5. oktobrī un 12. oktobrī.