info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

Dobele

ASRT

Baltic XL

Baltic Zinc Technics

Vitol

Alpha Lane

Misija

Attīstīt auto līzinga un pilna servisa auto līzinga tirgu Baltijas valstīs un uzlabot pilna servisa auto līzinga pieejamību biznesa un privātā sektora klientiem, sniedzot kvalitatīvus un visaptverošus auto līzinga pakalpojumus.

Force Fix

SIA Force Fix piedāvā augstas kvalitātes produktus, kas ir domāti gan profesionāļiem, gan ikdienas patērētājiem.

Mūsu sortimentā ietilpst – skrūves, bultskrūves, paplāksnes, uzgriežņi, vītņustieņi, kniedes, naglas, jumta skrūves, nerūsējošā tērauda skrūves, karsti cinkoti stiprinājumi, ģipškartona skrūves un skrūves kokam, dībeļi, dībeļnaglas un enkuri, ķīmiskie enkuri, būvkalumi, leņķi, caurumplates un lentas. Troses, ķēdes, šeikeļi un karabīnes. Profesionālu ķīmiju no Forch servisiem un ražotnēm – smērvielas, attīrītāji, līmes, hermētiķi.

Abrazīvi, griezējdiski, smilšpapīrs, urbji un vītņugrieži. Papildus tam piedāvājam auto tīrīšanas līdzekļus – priekšmazgātājs, šampūns, tīrītāji gan auto karkasam, gan salonam.

Big Ben

Jau 20 gadus veikals BIGBEN importē un piedāvā iegādāties jaunu, nocenotu un mazlietotu augstas klases sadzīves tehniku no Anglijas.

Preču piedāvājums veikalā var atšķirties no mājas lapā redzamā.

Par vēlamo modeļu pieejamību interesēties zvanot uz nr +371 26620222, +371 67381022 vai mūsu veikalā.

Visendorff

Sporta punkts

SIA SPORTA PUNKTS LATVIJA ir ģimenes uzņēmums, kas dibināts 2007. gadā.

Sporta Punkts ir profesionāls, atbildīgs un uz klienta vajadzībām vērsts sporta preču tirgotājs un pakalpojumu sniedzējs, kurš ekskluzīvi pārvalda zīmolus, kas pasaulē pazīstami ar kvalitāti un uzticamību gan sportošanai, gan ikdienas vajadzībām.
“Ja rūpējaties par savu veselību un dzīvesprieku, sporta preču veikals SPORTA PUNKTS noteikti ir svarīgākais punkts jūsu pilsētā! :)”
Pērnavas iela 42, Rīga