info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

umt

Padomi un risinājumi Jūsu veselības iestādei.

Medicīnas gāzu apgādes sistēmas | gaiss (O2) , skābeklis (AIR), CO2, N2O, vakuums (VAC), gāzu evakuācija (AGSS), kompresori, vakuumsūkņi, skābekļa un slāpekļa ģeneratori (tsk. NT)Laboratoriju aprīkojums | specgāzesMedicīnas personāla (māsu) izsaukuma sistēmas | Basic, VoIP, Full IPMedicīniskais un vispārējais apgaismojums | IP65, LEDMedicīnas mēbeles | gultas, galdi, skapīši (tsk. NT un keramika)Operāciju zāles aprīkojums | lampas, galdi, konsolesMultivides sistēmas | medicīniskie viss vienā datori, endoskopijas monitori, pacientu monitori, radioloģijas monitori, ierksta un apstrādes serveri, PACS, DICOM (tsk. bezkontaktu žestu vadība)Procesu un pacientu plūsmas pārvalde ar reālā laika sekošanu, atrašanās vietas un identifikācijas noteikšanu | RTLS

Sporta Punkts

Mūsu darbs un aicinājums ir piedāvāt kvalitatīvus un inovatīvus sporta tērpus, apavus un asesuārus profesionāliem sportistiem, amatieriem un visiem aktīvās atpūtas cienītājiem. Pateicoties veiksmīgai sadarbībai ar pasaules slavu ieguvušiem sporta apģērbu ražotājiem, saviem klientiem piedāvājam ne tikai jaunākos un tehnoloģiski vismodernākos ražojumus, bet spējam realizēt arī jebkuras klientu vēlmes. Ar lepnumu varam teikt, ka spējam apmierināt jebkuras mūsu klientu vēlmes pēc vēlamās krāsas un modeļa sporta tērpiem un aksesuāriem. Mēs esam nākuši no sportistu vides un labi izprotam problēmas, ar kurām saskaras katrs aktīva dzīves veida cienītājs, tāpēc, veidojot piedāvājamo preču klāstu, pirmajā vietā liekam kvalitāti un draudzīgumu veselībai. Esam slavenās itāļu firmas Erreà, kā arī visā Eiropā pazīstamo florbola zīmolu EXEL un CANADIEN oficiālie pārstāvji Baltijas valstīs. Salīdzinoši īsā laikā esam atvēruši trīs veikalus Latvijā (Rīgā, Saldū un Tukumā), kā arī savas pārstāvniecibas Lietuvā (Šiauliai) un Igaunijā (Tallinn).

Huracan

Huracan ir profesionāļi auto tirgotāji Latvijā. Piedāvā iegādāties auto, kuri pieejami uz vietas un veikt pasūtījumu pēc Jūsu vēlmēm.

Maya god of wind, storm, fireHuracan in Mayan understandable as Jun Raqan – “one legged” or ‘Heart of Sky” – is K’iche’ Maya god of wind, storm, fire and one of the creator deities who participated in all three attempts at creating humanity. The name may ultimately derive from huracan, a Carib word, and the source of the words hurricane and orcan (European windstorm).

Garkalne

Garkalnes novads ir pašvaldība Vidzemes dienvidrietumu daļā pie Rīgas pilsētas austrumu robežas. Robežojas ar Rīgu un Carnikavas, Ādažu, Stopiņu, Ropažu novadiem un Inčukalna novada Vangažu pilsētu un Inčukalna pagastu. Lielākās apdzīvotās vietas ir Garkalne, Langstiņi, Bukulti, Priedkalne, Suži, Berģi, Upesciems. Novada administrācija atrodas Rīgas pilsētas robežās Berģos, Brīvības gatvē 455

Duty Free Baltics

Duty Free Baltics (DFB) ir bezakcīzes preču vairumtirdzniecības uzņēmums, kas atrodas blakus vienai no lielākajām ostām Baltijas jūras reģionā – Rīgas ostai. Mūsu pamatnodarbošanās ir globāli pazīstamu zīmolu alkoholisko un bezalkoholisko dzērienu un pārtikas preču piegāde uz bezakcīzes zonām. Mūsu klientu loks galvenokārt sastāv no kuģu apgādes uzņēmumiem un citiem bezakcīzes (Duty Free) zonu apgādātājiem Baltijas jūras reģionā, Krievijā un NVS valstīs.DFB darbība ir vērsta uz ilgtermiņa attiecību attīstīšanu ar mūsu piegādātājiem un klientiem. Izmantojot mūsu pašu akcīzes noliktavu, mēs spējam garantēt labāko servisu bez papildu izdevumiem.

cido

CIDO Grupa (CIDO), in Latvia, is one of the largest suppliers of soft drinks in the Baltic Region. The company has five key products: juice, mineral water, carbonated soft drinks and non-carbonated soft drinks. CIDO’s combined share of the Latvian market for soft drinks is 31%. For juice and non-carbonated soft drinks, the market share is 45%. This makes CIDO the largest supplier of soft drinks in Latvia. The company also has activities in the other Baltic countries, including 14% of the juice market in Lithuania. This strong position, combined with CIDO’s sales and distribution system, has given Royal Unibrew, especially the Group’s Lithuanian brewery Kalnapilio-Tauro grupé, the opportunity to expand further into Latvia and the other Baltic countries.

ASRT

ASRT rallija komanda ir viena no vadošajām rallija komandām Baltijas valstīs, un tik pat veiksmīgi gūst panākumus Krievijā un plašajā Eiropā. Mēs nodrošinām jaunu sporta automašīnu būvniecību, testu organizēšanu, rezerves daļu tirdzniecību, sporta automašīnu īri, kā arī piedāvājam pilnu servisu un mašīnu apkalpošanu sacensībās un treniņos.Komanda to apstiprina ar gūtajiem panākumiem un darbiem, rallija automašīnu būvniecībā, kā arī nodrošinot un apkalpojot ekipāžas sacensību laikā.Mūsu klienti saņem visu nepieciešamo atbalstu gan sagatavošanās ciklā, gan sacensībās.ASRT bāzes atrodas Latvijā un Igaunijā, tādēļ, pateicoties plašajam ģeogrāfiskajam izvietojumam un attīstītajai loģistikas sistēmai, ASRT var sekmīgi strādāt ar klientiem Baltijas valstīs, Krievijas un visā Eiropas Savienībā.ASRT komandas mērķis – kļūt par pasaules līmeņa komandu.

Hansa Flex

Mēs esam uzņēmums ar pasaulīgām aktivitātēm šķidrumplūsmas tehnikas jomā. Ar pieaugošo darījumu vietu tīklu, mēs esam nostiprinājušies reģionos, tādējādi kļūstot pieejamāki mūsu klientiem. Mēs gribam būt Jūsu uzticams partneris un turklāt uz visiem iedarboties spēcinoši, it īpaši uz sabiedrību un apkārtējo vidi. Mūsu saikne ar cilvēkiem un apkārtējo vidi ir balstīta uz darbu, toleranci un respektu. Rūpes par apkārtējo vidi ir rūpes par nākamo paaudzi. Mēs attiecīgi rīkojoties apzināmies savu atbildību. Mūsu pūļu mērķis un izejas punkts ir mūsu klienti. Ar mūsu kompetenci un nepieciešamo produktu pieejamību, kā arī sevis novirzīšanu klienta prasībām, mēs esam pārliecināti, tas nesīs viņam peļņu. Mēs attīstām iekšējos pakalpojumus, tādējādi veicinot konkurenci.

Just

Kā ķirsītis uz tortes – Vecrīgā krāšņi mīt JUSTAr skaļu saukli, kuru visur pavada Vecrīgas vienu no pazīstamākajiem naktsklubiem JUST.
Skaļas ballītes, neaizmirstama atmosfēra, gardākie kokteiļi un izcila mūzika.Ja neesi bijis JUST bārā, tad neesi izbaudījis naksnīgās Vecrīgas burvību.
Mazs bārs, skaļi notikumi. Neraugoties uz JUST izmēriem, Rīgā esam vieni no vadošajiem nakts dzīves kvalitātes latiņas turētājiem.Ik nedēļu jauni pasākumi, pazīstami DJ, moderni šovi, pašmāju un ārzemju mākslinieki.