info@livonia-rugby.lvs
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

MŪSU STĀSTS

LIVONIA REGBISTI DZĪVO REGBIJA VĒRTĪBAS – REGBIJS IR SPĒKS – VEIKLĪBA, IZTURĪBA, SADARBĪBAS GARS UN SĀPJU PĀRVARĒŠANA. REGBIJS IR SPĒKS UN GRIBASSPĒKS, KĀ ARĪ AUTENTISKA ESTĒTIKA.
LIVONIA UN REGBIJS MĀCA SPORTISKU VEIKLĪBU UN SPĒKU, TAČU TIKPAT STIPRI REGBIJS MĀCA CIEŅU UN SADARBĪBU.

Ovals-Livonia-3145-1024x682

MŪSU PAMATS IR VĒRTĪBAS – AR SPĒLES SPĒKU MĒS AUDZINAM CIEŅU

REGBIJS PASAULĒ

Radies Anglijā 19. gadsimtā, parasti bijis sabiedrības turīgākās daļas sporta veids. Regbijs tradicionāli spēlēts Anglijas augstākā līmeņa skolās Laika gaitā regbijs būtiski audzis – gan ģeogrāfiski, gan paveidu ziņā. Regbiju spēlē 117 valstīs un arī dažu citu sporta veidu, piemēram, Amerikāņu futbola, izcelsme ir regbijs
“Klasiskais regbijs” ir Regbijs 15, bet arvien populārāks kļūst arī Regbijs 7. Regbijs tagad jau ir Olimpiskais sporta veids
Pasaules Kauss Regbijā ir trešais apmeklētākais sporta notikums pēc Olimpiskajām spēlēm un Pasaules Kausa futbolā.

REGBIJS LATVIJĀ

Starptautiskajā rangā Latvija Regbijs 15 ir 62. vietā, bet Regbijā 7 ir sasniegta augstā 7. vieta Eiropā
Katru gadu Latvijā notiek čempionāts Regbijā 15 un Regbijā 7, kā arī Latvijas Kausa izcīņa
Regbija 15 Latvijas čempionātā spēlē 6 komandas, tostarp Garkalne/Livonia – 10 spēles katrai komandai sezonā
Regbija 7 Latvijas čempionātā spēlē 10 komandas, tostarp Huracan/Livonia
REGBIJA

BŪTISKI AUG SABIEDRĪBAS INTERESE

Spēles ar īstu asumu, sportisku kvalitāti un autentisku estētiku

Ovals-Livonia-3738-1024x682

RFC LIVONIA atspoguļojums medijos

Regulārs atspoguļojums SportaCentrs. com

Vizītes TV raidījumos, piemēram Sporta Studija

Regulārs atspoguļojums ziņu medijos, piemēram Delfi.lv 

Mājaslapa: www.livoniarugby.lv (vidējais unikālo apmeklētāju skaits 6000/mēnesī). FB lapa: 5150 likes

Aktīva iesaiste pašvaldības sociālajā dzīvē

Rīko sporta festivālus, pasākumus bērniem un ģimenēm, organizē apkārtējās vides sakopšanas talkas un citus pasākumus
REGBIJA

 

 

Regbija klubs LIVONIA

No pirmsākumiem līdz mūsdienām

2003. Bijušais Latvijas valstsvienības spēlētājs Vigo Valdavs nolemj pāriecināties izmēģināt vai no ‘’baltas lapas’’ iespējams izveidot paliekošu vērtību. Tiek izveidota konditorejas fabrikas ‘’Laima’’ regbija 7 komanda ar tādu pašu nosaukumu.

2004. ‘’Laima’’ izcīna pirmo vietu tikko dibinātās LARKA (Latvijas Amatieru regbija klubu asociācija) pirmajā čempionātā, kurā startē četras komandas.

2005. ‘’Laima’’ uzvar LARKA Latvijas čempionātā sešu komandu konkurencē. Kā spēlētājs komandai pievienojas Jānis Zuments

2006. Jau astoņu komandu konkurencē LARKA Latvijas čempionātā uzvar trešo gadu pēc kārtas. Izveidotā komanda klasiskajā regbijā (regbijs 15) pirmajā turnīrā Regbija attīstības asociācijas (RAA) zīmē starp četrām komandām ierindojas otrajā vietā.

2007. Par pamatu ņemot ‘’Laimu’’, Vigo Valdavs un Jānis Zuments dibina RFC (Regbijas futbola klubs) ’’Livonia’’, kas debijas gadā Latvijas čempionātā regbijā 7 starp spēcīgākajām komandām finišē septītajā vietā.

2008. Kluba komanda regbijā 7 iegūst ceturto vietu Latvijas čempionātā.

2009. Otro gadu pēc kārtas Latvijas čempionātā regbija 7 komanda finišē ceturtā.

2010. ‘’Livonia’’ ar septīto vietu debitē Latvijas čempionātā regbijā, savukārt Latvijas čempionātā regbijā 7 ‘’Kurši/Livonia’’ pirmo reizi tiek pie godalgām sasniedzot otro vietu un pat uzvarot vienā no trim posmiem.

2011. Latvijas čempionātu regbijā ‘’Garkalne/Livonia’’ ierindojas ceturtajā vietā, bet Latvijas čempionātā regbijā 7 klubs nosargā vicečempiona titulu.

2012. Otro gadu pēc kārtas Latvijas čempionātu ‘’Garkalne/Livonia’’ pabeidz ceturtajā vietā, bet trešo gadu pēc kārtas Latvijas čempionātu regbijā 7 – otrajā vietā.
2013. Pirmo reizi ‘’Garkalne/Livonia’’ kļūst par Latvijas čempioni regbijā, bet ‘’Autowelt/Livonia’’ tādu pašu panākumu sasniedz regbijā 7. Kluba mājas laukumā Upesciema stadionā risinās Eiropas čempionāta B divīzijas Ziemeļu zonas turnīrs regbijā 7.

2014. ‘’Garkalne/Livonia’’ nosargā Latvijas čempionu titulu un pirmo reizi izcīna Latvijas kausu regbijā. Arī komanda ‘’Huracan/Livonia’’ nosargā čempionu titulu un pirmo reizi izcīna Latvijas kausu regbija 7. Kluba īpašumā nokļūst arī Prezidenta kauss regbijā. Cīnoties ar daudz nobriedušākām pretiniecēm, U-18 grupas ‘’Jaunpiebalga-Garkalne/Livonia’’ jaunietes iegūst bronzas medaļas Latvijas čempionātā regbijā 7 sievietēm.

2015. Latvijas čempionātā ‘’Garkalne/Livonia’’ paliek otrā, taču nosargā Prezidenta kausu. Pirmo reizi vēsturē uzreiz divas kluba komandas gūst godalgas Latvijas regbija 7 čempionātā: ‘’Huracan/Livonia’’ zeltu un ‘’Garkalne/Livonia’’ bronzu. Pirmo reizi kāda no ‘’Livonia’’ jauniešu komandām iegūst titulu Latvijā – ‘’Jaunpiebalga/Garkalne-Livonia’’ jeb ‘’Melnās panteras’’ iegūst Latvijas kausu U-18 meitenēm, bet Latvijas kausa izcīņā sievietēm tā spēlē finālā. Kluba sistēmā ir pabeigta pilna visu vecuma grupu komandu piramīdas veidošana.

2016. ‘’Garkalne/Livonia’’ atgūst Latvijas regbija čempionu nosaukumu, bet regbijā 7 uzvaru gājienu turpina ar komandas ‘’Baltic/XL Livonia’’ triumfu. Ar iepriekšējā gadā izcīnīto čempiontitulu ‘’Livonia’’ garantējusi tiesības startēt Eiropas čempionu kausa izcīņā Sanktpēterburgā, kur iegūst septīto vietu. Klubs pirmo gadu pārstāvēts ar komandām ne tikai Latvijas čempionātu augstākajās, bet arī pirmajās līgās ar bronzas medaļām kopvērtējumā – ‘’Livonia/Pērkona viri’’ regbijā un ‘’Livonia/Vidzeme’’ – regbijā 7. Iesākto turpina ‘’Melnās panteras’’ ar uzvarām Latvijas U-18 čempionātā un kausa izcīņā.

2017. Ar trim Latvijas regbija čempionu un četriem pēc kārtas gūtiem regbija 7 čempionu tituliem pieaugušo sacensībās, ‘’Livonia’’ iesoļo savā otrajā gadu desmitā.

Mājas lapa: www.livonia-rugby.lv (2016. gadā vidējais unikālo apmeklētāju skaits 6000/mēnesī).