info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

BaltRex-Siauliai kļūst par Livonia Winter 7’s pirmā turnīra uzvarētājiem

21.02.2014

Par pirmā ”Livonia Winter 7’s” Ziemas turnīra uzvarētājiem regbijā 7 piektdienas, 21. februāra vēlā vakarā Olimpiskajā sporta centrā Rīgā kļuva Lietuvas komandas ”Baltrex-Siauliai” septiņnieks.

Četru komandu turnīra finālā ”Baltrex-Siauliai” apspēlēja ”Livonia 1” ar 30:15, bet spēlē par trešo vietu Lietuvas U-19 izlase ar 30:10 uzvarēja ”Livonia” otro komandu. Pirms tam priekšsacīkstēs ”BaltRex-Siauliai” uzvarēja ”Livonia 2” ar 55:10, spēlēja neizšķirti ar ”Livonia 1” 20:20 un zaudēja Lietuvas U-19 izlasei ar 10-15.

”Livonia 1” priekšsacīkstēs ar 25:10 uzvarēja Lietuvas U-19 izlasi, kas ar 20:10 pārspēja ”Livonia 2”. Par labāko spēlētāju ”Livonia 1” komandā šajā turnīrā atzina Vadimu Martiņenko, kurš spēlēs izcēlās ar pieciem piezemējumiem, bet ”Livonia 2” komandā par labāko – Kasparu Jēkabsonu. ‘Viņi saņēma speciālbalvas.

Turnīrs notika uz mākslīgā zāliena. Priekšsacīkstēs mači noritēja uz puslaukuma, bet spēlēs par trešo un pirmo vietu – uz pilna spēles laukuma. Rīkotāji – RFC ”Livonia” cer, ka turpmāk šāds ziemas turnīrs kļūs tradicionāls.

Jaunajā regbija sezonā Šauļu ”BaltRex” ir apvienojusi spēkus ar RK ”Šiaulia”, lai radītu vēl lielāku konkurenci pēdējo gadu Lietuvas regbija līderim, vēl vienam Šauļu klubam ”Vairas”.

”Patiesībā ”Livonia” komanda mani pārsteidza. Finālam vairs neatlika ne spēka ne spēlētāju maiņu, tāpēc arī piedzīvojām zaudējumu. Varu tikai izteikt atzinību puišiem, kas cītīgi trenējas un tāpēc arī rezultāts ir redzams,” pēc turnīra sacīja lietuviešu treneris Edmunds Ščavinsks, kura vadībā ”Autowelt/Livonia” 2013. gadā uzvarēja Latvijas čempionātā regbijā 7. ”Arī otra ”Livonia” komanda parādīja sevi no labākās puses, lai gan nepietika prakses un saspēles, taču arī ar tās spēlētājiem var sasniegt vēlamo rezultātu. Paldies organizatoriem par šādu turnīru!”

Sestdien, 1. martā, turpat OSC Rīgā uz mākslīgā zāliena pulksten 19 notiks testa spēle starp ”Garkalne/Livonia” un ”BaltRex-Siauliai” piecpadsmitnieka komandām.

Valters Nikans, RFC ”Livonia” preses sekretārs

Foto: Jeļizaveta Iļjina