info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

Debitē jauniešu piecinieks! “Garkalne/Livonia” uzvar “Fēniksu”

13.08.2016

Sestdien, 13. augustā, Rūjienas stadionā notika Latvijas regbija meistarsacīkšu Virslīgas otrā apļa kārtējā spēle starp RK “Fēnikss” un “Garkalne/Livonia” komandām, pārliecinošu uzvaru ar 70:12 (41:5) izcīnot garkalniešu vienībai.

Jāuzsver, ka abas komandas spēlēja nebūt ne stiprākajos sastāvos, dodot iespēju iemēģināt roku jauniem un pavisam jauniem spēlētājiem. Lietainais laiks gan padarīja savu, taču mača apstākļi bija vienādi gan vieniem, gan otriem. Interesanti, ka mūsu vienība savu pirmo piezemējumu izdarīja jau spēles 35. sekundē, tādējādi nosakot toni visai turpmākajai cīņai, kas bija sekmīga.

RFC “Livonia” prezidents Vigo Valdavs:

– Domāju, ka mūsu vienībai tā zināmā mērā bija pat vēsturiska spēle, jo debitēja uzreiz pieci mūsu jauniešu vecuma spēlētāji: Markuss Krallišs, Mārtiņš Sluka, Kristers Rubins, Roberts Brikmanis un Dāvids Bērtiņš. Turklāt no viņiem Brikmanis izcēlās ar trim piezemējumiem, Rubins ar diviem, bet Krallišs ar vienu. Kralliša rēķinā arī divas piespēles, pēc kurām bumba tika ienesta un piezemēta pretinieku ieskaites laukumā. Manuprāt, minētais piecinieks labu laiku jau bija gatavs konkurēt ar pieaugušo komandas pamatsastāva spēlētājiem. Šobrīd mums jauniešu komandā ir vēl trīs, četri jaunie regbisti, kas arī varētu pamazām sākt spēlēt “lielajā” komandā. Par to, ka mūsu ieguldītais darbs un līdzekļi ir devuši rezultātu, man ir ļoti liels prieks!

“Livonia/Garkalne” treneris Edmunds Ščavinsks:

– Mūsu izpildījumā tā bija laba spēle. Pieļāvām maz kļūdu. Neraugoties uz lietaino laiku, abas vienības demonstrēja atzīstamu sniegumu. Izdevās likt lietā daudzfāzu spēli – izdevās daudzpusīgs sniegums. Bija arī vairāku jauno spēlētāju debijas. Kā treneris esmu apmierināts ar spēli.

“Garkalne/Livonia” sastāvs:

Artūrs Kaulakans, Gundars Grieķis, Bruno Vanags, Matīss Vācietis, Kristaps Martinsons, Eduards Želvis, Gatis Purviņš, Kristers Rubins, Norberts Bekmanis, Valters Raņķis, Mārtiņš Sluka, Dāvids Bērtiņš, Roberts Brikmanis, Markuss Krallišs, Valērijs Runco, Kristaps Bērziņš.

Foto Z. Zālmanis