info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

Deviņi piezemējumi, spēle mazākumā un droša uzvara

30.07.2019

Notikumiem bagāta spēle, daudz pavērsienu, bet izturēti grūti brīži un gūta droša uzvara – tā varētu raksturot “Garkalne/Livonia” gūto uzvaru sestdien, 29. jūnijā.

Juglas stadionā “livonieši” bez lielām problēmām ar 61:11 (25:6) pieveica RK Jūrmala, kas šajā sezonā, pirmās spēles zaudējot ar graujošiem rezultātiem, esot izvirzījuši citus mērķus. Tomēr atslābt arī šajā spēlē nedrīkstēja un rezultāts to parāda – droša uzvara un “Garkalne/Livonia” ir kopvērtējuma līderi. Nākamā Latvijas čempionāta spēle klasiskajā regbijā “livoniešiem” pēc gandrīz diviem mēnešiem, bet toties tas būs viens no svarīgākajiem mačiem – 24. augustā pret “Miesnieki/Ķekava” komandu.

Lai gan spēles sākumā uz Markusa Krališa realizēto soda sitienu jūrmalnieki arī atbildēja ar to pašu, turpinājumā kūrortpilsētas regbisti nespēja apdraudēt mūsējo uzvaru. Mača gaitā “livonieši” spēja parādīt raksturu un godam nocīnījās, vienubrīd būdami pat trīs vīru mazākumā. Šajā brīdī “Jūrmala” bija tuvu piezemējumam, bet mūsējie apslāpēja pretinieku centienus.

Tikmēr uzbrukumā “Garkalne/Livonia” regbisti uguņoja, kopā veicot deviņus piezemējumus. Pa divām reizēm bumbu ienesa Ivo KapiņšAinārs Bērziņšun Arkadijs Remizovs, bet vēl piezemējumus guva Davids BertinsGregors Gorohovskis un Andis Vangals.

Tagad “livoniešu” septītnieka vīri aizvadīs divus Latvijas čempionāta posmus, bet augusta sākumā komandu gaida jauns piedzīvojums “Livonia” kluba vēsturē – spēles Baltijas “Top” līgā.