info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

“Garkalne/Livonia” atzīst “Miesnieki/Ķekava” pārākumu

26.08.2016

Ceturtdien, 25. augustā, Rīgas Tehniskās koledžas (RTK) stadionā notika Latvijas Virslīgas meistarsacīkšu otrā apļa kārtējā spēle regbijā starp “Miesnieki/Ķekava” un “Garkalne/Livonia” vienībām, uzvaru ar 31:10 (14:3) izcīnot “Miesniekiem”.

Spēle iesākās ar abpusēji bīstamiem uzbrukumiem, taču pirmie punktus guva laukuma saimnieki. Pēc Toma Asejeva izrāviena un piezemējuma, kā arī Jura Iesalnieka precīza realizācijas sitiena rezultāts kļuva 7:0. “Livonieši” lika pretī precīzu Kristapa Bērziņa soda sitienu, samazinot rezultāta starpību līdz 3:7. Savukārt atlikušajā laikā ar vēl vienu piezemējumu izcēlās “Miesnieki/Ķekava” regbisti. Bumbu sāncenšu ieskaites laukumā piezemēja Elmārs Šefanovskis, bet realizāciju precīzi sita Iesalnieks – 14:3, tāds bija pirmā puslaika rezultāts.

Mača otrās daļas sākumā Šefanovskis vēlreiz izdarīja piezemējumu, bet pēc Iesalnieka trešā precīzā realizācijas sitiena rezultāts kļuva jau 21:3 laukuma saimnieku labā. Tomēr “Garkalne/Livonia” regbisti nepadevās, uz mirkli atguva iniciatīvu, un pēc lieliskas Norberta Bekmaņa individuālās darbības un Bērziņa precīzas realizācijas samazināja starpību līdz 10:21. Tomēr galavārds šajā spēlē piederēja “Miesniekiem”, kuri Emīla Baloža personā divreiz pēc kārtas piezemēja bumbu “Livoniešu” ieskaites laukumā, panākot galarezultātu 31:10.

“Garkalne/Livonia” galvenais treneris Toms Zibolis:– Gribu paslavēt mūsu puišus par cīņassparu. Neraugoties uz zaudējumu, šobrīd ir izkristalizējies komandas kodols, kas ir gatavs cīnīties par katru punktu, par katru laukuma kvadrātmetru, par “Livonia” nosaukumu. Labākais šajā mačā bija Gundars Grieķis. Domāju, ka atlikušajās divās Virslīgas spēlēs mūs vēl gaida uzvaras.

Turnīra tabulā vadībā ir “Miesnieki/Ķekava” ar 31 punktu (8 spēlēs). Seko “Garkalne/Livonia” ar 19 (6), “Ovāls/Jūrmala” ar 13 (6), “LMT/Eži” ar 12 (5), un “Fēnikss” ar 6 (7) punktiem. Nākamā spēle Latvijas Virslīgas čempionātā regbijā notiks ceturtdien, 8. septembrī, Juglas stadionā, kad pulksten 19.00 spēkiem mērosies “LMT/Eži” un “Ovāls/Jūrmala”. Savukārt mūsu komandai nākamais mačs paredzēts ceturtdien, 15. septembrī, pulksten 18.30 Juglas stadionā pret “Ovāls/Jūrmala” regbistiem.
FOTO: Zigismunds Zālmanis, “NIKON”