info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

Garkalne/Livonia pret Baltrex-Šiauliai

2.03.2014

Sestdienas, 1. marta vakarā Olimpiskajā sporta centrā Rīgā ”Garkalne/Livonia” aizvadīja testa spēli pret ”Baltrex-Šiauliai” komandu.

Latvijas čempionvienība šajā pārbaudes spēlē piedzīvoja zaudējumu. ”Garkalne/Livonia” izdarīja divus piezemējumus – Artūrs Kisle un Mārtiņš Rundāns. Ar spēli komandas galvenais treneris Marks Allens apmierināts nebija un pauda pārliecību, ka nepieciešami uzlabojumi un nākamajā pārbaudes spēlē būs izmaiņas.

”Ļoti slikta komandas darbība, pārāk daudz individuālas spēles. Komandai vajadzētu sākt darboties kopā un panākt labāku sapratni par spēles plānu, kāds ir noteikts pirms mača. Bija arī pārāk daudz caurumu aizsardzībā, grupcīņās un rakos nebija aizsargāts cīņas pussargs. Arī spēles laikā bija ļoti slikta komunikācija starp spēlētājiem,” atzina Allens.

”BaltRex-Šiauliai” pirms 2014. gada sezonas Lietuvā tika izveidota apvienojoties jau tā spēcīgām divām Šauļu komandām ”BaltRex” un RK ”Šiauliai”, lai dotu ievērojamāku pretsparu trešajam Šauļu klubam – ”Vairas”, kurš daudzus gadus Lietuvā nav ticis pārspēts cīņā par kaimiņvalsts zelta medaļām.

Valters Nikans, RFC ”Livonia” preses sekretārs

Foto: Zigismunds Zālmanis (”Nikon”)