info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

Kluba prezidents pauž prieku par jauniešu komandu rādīto spēli Pavasara turnīrā

29.03.2014

RFC ”Livonia” prezidents Vigo Valdavs pēc sestdien Upesciemā notikušā jauniešu komandu turnīra pauda priecīgu pārsteigumu par to spēli, ko rādījušas kluba komandas un slavēja spēlētājus no Jaunpiebalgas atgādinot, ka viņi ar regbiju sākuši nodarboties tikai nesen.

Saulainajā pavasara dienā RFC ”Livonia”/Jaunpiebalga puišu komandas U13 un U15 grupās nezaudēja nevienā spēlē. U-13 trīs reizes sacentās ar RK ”LMT/Eži” puišiem – 5:2, 3:2 un 4:1. Turnīrā U15 komandām spēlēja arī RK ”Jūrmala”. Mājinieki uzvarēja ”Ežus”’ar 3:0 un jūrmalniekus ar 4:2, bet ”Eži” uzvarēja RK ”Jūrmalu” ar 4:1. Mazākie puikas spēlēja uz mazā laukuma, lielākie uz pilna laukuma, bet rezultātam skaitīti tika tikai izdarītie piezemējumi.

Meitenes aizvadīja trīs spēles ar RK ”Jūrmala” un pirmo no tām noslēdza neizšķirti 1:1, otrajā zaudēja ar 1:4, bet trešajā, izšķirošajā, pirms kuras nebija zudušas cerības uz uzvaru triju maču summā – ar 1:3.

”Esmu patīkami pārsteigts par to, cik īsā laikā treneriem ir izdevies izveidot tādas labas komandas, kurās apvienoti jaunie regbisti no Upesciema un Jaunpiebalgas. Šajās komandās jau bija daži spēlētāji un spēlētājas ar pieredzi regbijā, taču Jaunpiebalgas grupa regbiju spēlē tikai kopš janvāra vidus!” gandarījumu neslēpa Valdavs. ”Tas rāda gan to, ka spēlētāji progresē, gan arī to, ka treneri bijuši tik prasmīgi, ka viņiem tik īsā laikā pratuši iemācīt spēles gudrības.”

Ar Jaunpiebalgas grupu strādā treneris Uldis Ozoliņš, bet ar Upesciema grupu – Jānis Balodis un Valdavs pats. Paredzams, ka piedalīšanās turnīros arī turpmāk notiks regulāri – līdz pat divām reizēm mēnesī.

Valdavs bija apmierināts arī ar tiesneša Armanda Višņevska darbu: ”Viņš patiešām vadīja spēli tā, lai viss būtu saprotams, bet skaidrojot situācijas viņam tas lieliski izdevās nejaucot spēles ritmu.”

Valters Nikans, RFC ”Livonia” preses sekretārs

Foto: Zigismunds Zālmanis (RFC ”Livonia”)