info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

Livonia droši iesoļo Latvijas kausa finālā

30.07.2016

”Garkalne/Livonia” sestdien, 30. jūlijā Upesciemā ar 43:22 uzvarēja ”Ovāls/Jūrmala” un pievienojās ”Miesnieki/Kekava” finālā, kas notiks 6. augustā plkst. 15, arī Upesciemā. To varēs noskatīties ”Sportacentrs TV”.

”Livonia” pārliecinoši aizvadīja pirmo puslaiku, ko pavadīja spēcīgs, bet brīžiem – ļoti spēcīgs lietus. Divus no četriem pirmā puslaika piezemējumiem veica Kristaps Bērziņš.

Otrajā puslaikā Artūrs Perihs izdarīja pierzemējumu arī ”Ovālam” samazinot līdz 5:26. Pēc Mārtiņa Rundāna piezemējuma ”Ovāls” atbildēja ar diviem no Naura Bērziņa un vēlreiz Periha, kurš pēdējās divās savas komandas spēlēs to paveicis trīsreiz. Spēles beigās komandas vēlreiz apmainījās rezultatīvām darbībām – vispirms Eduards Želvis, kam tas bija pirmais ”Livonia” pirmajā komandā un tad Emīls Zerafims ”Ovālam”.

”Garkalne/Livonia” spēlē vadīja Kriss Čadlijs:

Pirmo puslaiku noturējām ļoti labi un spēlējām tā kā mēs gribējām. Otrajā puslaikā pārāk atkāpāmies atpakaļ un nedaudz pazaudējām spēles plānu un izkārtojumu. Pietrūka Vikinga [komandas kapteinis Ainārs Bērziņš], kurš savainoja celi. Labi veicām presingu un izdarījām tvērienus. Uzskatu, ka pretinieki šodien uzvarēt nevarēja. Sevi labi parādīja jaunie spēlētāji – pirmajā puslaikā tas bija Gundars Grieķis, bet otrajā – pat grūti pateikt.

Garkalne/Livonia – Ovāls/Jūrmala 43:22 (26:0)

Garkalne/Livonia. Piezemējumi: Kristaps Bērziņš (2), Kaspars Uķis,, Roberts Miksons, Valters Raņķis, Mārtiņš Rundāns, Eduards Želvis. Realizācija: Kristaps Bērziņš (4).

Ovāls/Jūrmala. Piezemējumi: Artūrs Perihs (2), Nauris Bērziņš, Emīls Zerafims. Realizācija: Andris Lazdāns

Dzeltenā kartīte: Kaspars Jakušs

Tiesnesiis: Kārlis Sarkans

Valters Nikans

Foto: Zigismunds Zālmanis (RFC ”Livonia”)