info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

Livonia meitenēm ugunskristības Latvijas kausa izcīņā

12.04.2014

RFC ”Livonia” meitenes sestdien, 12. aprīlī Ozolniekos aizvadīja pirmo nopietno turnīru startējot 2014. gada Latvijas atklātajā kausa izcīņā regbijā 7 ar ko parasti tiek atklāta sieviešu regbija sezona.

Divās no četrām spēlēm nācās sacensties ar pagājušā gada Latvijas čempionvienību un vēlāko turnīra uzvarētāju un kausa ieguvēju ”Selena” pret kuru pirmajā spēlē tika piedzīvots zaudējums ar 0:50. Tomēr otra spēle apakšgrupā jau bija ievērojami labāka un pret Viļņas Regbija akadēmiju no Lietuvas tika piedzīvots zaudējums ar 0:25.

Astotdaļfinālā ”Livonia” tikās ar Jelgavas NSC-Eleju un izcīnīja uzvaru ar 24:5. Trīs piezemējumus izdarīja Izabella Kvecka, vienu – Viktorija Brikmane, bet Evija Kralliša iesita divas realizācijas. Aizstāvot komandas biedreni, sarkano kartīti šajā spēlē izpelnījās Klinta Gospodarova. Ceturtdaļfinālā pretim atkal nāca spēcīgā ”Selena”, kas pārspēja mūsu meitenes ar 38:5. Piezemējumu izdarīja Brikmane.

Finālā ”Selena” ar 7:0 uzvarēja LSPA komandu.

”Turnīrā piedalījās sešas komandas no Latvijas, bet pārējās trīs bija no Lietuvas. Vērojot spēles es teiktu, ka Latvijas čempionātā mūsu komandai būtu pa spēkam cīnīties par vietu četriniekā, jo noteikti vēl nāks klāt pieredze,” izredzes vērtē RFC ”Livonia” prezidents Vigo Valdavs. ”Iepriecināja, ka visas cīnījās un nebija vienaldzīgo. Labā nozīmē spēlētājas bija skarbas un uzvarēt gribošas.”

Komanda bija sastādīta no kluba Garkalnes un Jaunpiebalgas treniņu grupām treneru Ulda Ozoliņa un Jāņa Baloža vadībā.

”Livonia” Latvijas atklātajā kausa izcīņā sievietēm pārstāvēja:

klinta Gospodarovs, Krista Gospodarova, Viktorija Brikmane, Evija Kralliša, Izabella Kvecka, Amanda Lariņa, Armanda Azace, Agija Ābelniece, Sabīne Seržāne, Linda Drulle, Agrita Eglīte, Sigita Kļava, Santa Miķelsone, Santa Baņģe, Kristīne Baltkaula.