info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

Livonia Preses konference

30.07.2019

RFC “Livonia” pēc nedēļas debitēs Baltijā spēcīgākajās regbija sacensībās – TOP līgā, kurā mērķis ir trešā vieta. Gatavojoties nozīmīgajām spēlēm, “livonieši” iepazistināja sabiedrību ar jaunajām spēļu formām.

“Garkalne/Livonia” savu pirmo maču Baltijas TOP līgā aizvadīs 3. augustā Šauļos pret “Vairas-Kalvis”, bet 10. augustā Upesciemā tiks uzņemti “Šiauliai” regbisti. Regulārās sezonas turpinājumā 17. augustā viesos jātiekas ar Baltijas spēcīgāko klubu “Baltrex-Šiauliai”, 24. augustā Latvijas klasika pret “Miesnieki-Ķekava”, bet tad 31. augustā viesos pret “Žalgiris”. Četras labākās komandas turpinās cīņu par medaļām.

“Atlicis maz laika. Bija “septītnieka” spēles, tagad šajā nedēļas nogalē mums ir “desmitnieks” Upesciemā – tradicionālais “Garkalnes kauss”. Tagad vēl vairāki treniņi un tad jau spēle Šauļos. Mērķis – jātiek labāko trijniekā. Protams, sākumā jātiek pusfinālā, un tad jācenšas par medaļām pacīnīties,” saka “Garkalne/Livonia” galvenais treneris Edmunds Ščavinsks. “Pagaidām treniņi 35 vīru sastāvā, jo mums visus vajadzēs ierindā. Diemžēl, traumas dēļ sezona noslēgusies vienam no līderim Dāvidam Bērtiņam, nevarēs spēlēt arī Kaspars Brezinskis, bet pārējie ir sveiki un veseli. Svarīgi atrast 15 labākos, kuri sāks pirmo spēli. Mums šī būs jauna pieredze, jo jāspēlē būs katru nedēļas nogali, tāpēc vajag plašu “soliņu”. Redzot, kā citas komandas gatavojas spēlēt, tad mums ir jābūt tādam “soliņam”. Savādāk pēdējās spēlēs var nebūt kas spēlē.”