info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

“Livonia” regbiste Šakociņa labākā Latvijas čempionātā “bīčā”

30.07.2019

“Livonia” vīru un dāmu komanda nedēļas nogalē izmēģināja spēkus Latvijas pludmales regbija čempionātā, bet dāmu sacensībās par labāko rīkotāji atzina “LSPA/Livonia” pārstāvi Daniela Šakociņa.

Vīru sacensībās “Livonia” galvenie spēki gatavojas Latvijas čempionāta posmiem septītniekā un “bīčā” startēja pārsvarā jaunieši. Tāpat arī dāmu komandā iespēja startēt tika dota tuvākajām rezervēm, ņemot vērā daudzās traumas un to, ka meitenes devušās nosacītā atpūtā, jo Latvijas čempionāta regbijā 7 nākamais posms paredzēts tikai septembrī. Tādējādi jau pirms turnīra bija skaidrs, ka “livonieši” šoreiz nepretendēs uz augstākajām pozīcijām.

Sieviešu sacensībās šoreiz bija tikai trīs komandas – “LSPA/Livonia”, “Selena” un “Jūrmala”, kur abas pēdējās komandas veidotas apvienojot regbistes no RK SelenaRK Jūrmala un SK Imanta. Divu apļu turnīrā “livonietes” apspēlēja “Selena/Jūrmala/Imanta” komandu ar 11:4 un 9:7, bet ar 4:10 un 6:12 zaudēja “Selena/Jūrmala” (piezemējumi: Šakociņa 8, Ozola8, Rozentāle 6, Ābelniece 4, Cēbura 2, Kaša 2).

Lai gan “LSPA/Livonia” netika pie uzvaras turnīrā, par turnīra vērtīgāko spēlētāju atzina “livonieti” Danielu Šakociņu.

Vīru turnīrā dalībai pieteicās piecas komandas, kuras uzvarētāju noskaidroja viena apļa sacensībās.“Livonia” izcīnīja uzvaru pār Regbija klubs ”Eži” / Rugby club “Eži”, piedzīvoja zaudējumus pret Latvijas izlasi (kuras sastāvā Latvijas čempionātā spēlēja arī “livonietis” Janeks Taškāns) un Lietuvas vienību “Kovas”, kā arī piedzīvoja strīdīgu 4:5 zaudējumu RK Jūrmala, kopvērtējumā ieņemot ceturto vietu (piezemējumi: Rubins 7, Baranovskis 6, Grigorjevs 4, Voitečko 4, Petrovičs 1, Vasiļjevs 1). Uzvara aizceļoja uz Lietuvu – visos mačos uzvaras svinēja Klaipēdas “Kovas” pludmales regbisti.

Kā minēts, “Livonia” vīru galvenie spēki šobrīd gatavojas Latvijas septītnieka čempionātam, kura pirmais posms risināsies jau šajā nedēļas nogalē Baldonē. Tāpat vairāki spēlētāji un spēlētājas piedalīsies Latvijas pludmales regbija izlases gatavošanās procesā, lai 27. un 28. jūlijā Maskavā piedalītos Eiropas čempionātā pludmales regbijā.