info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

LIVONIA uzvar sezonas noslēguma turnīrā pludmales regbijā

4.09.2016

Sestdien, 3. septembrī, Jūrmalā, Majoru pludmalē notika Latvijas čempionāts pludmales regbijā U18 meiteņu un puišu konkurencē, pirmās vietas izcīnot “Livonia” jaunietēm un RK “Jūrmala” jauniešiem. Šīs sacensības bija pēdējās 2016. gada pludmales regbija sezonā.

Meiteņu turnīrā piedalījās trīs komandas. Pirmās finišēja RFC “Livonia” regbistes, aiz sevīm atstājot RK “Jūrmala” un SK “Imanta”. Par sacensību labāko spēlētāju tika atzīta Karina Azace (“Livonia”), bet rezultatīvākās regbistes gods tika Hannai Neilandei (RK “Jūrmala”).

Puišu konkurencē startēja tikai divas vienības: RK “Jūrmala” un LMT RK “Eži”. Pēc trijām savstarpējām spēlēm kopsummā uzvaru izcīnīja jaunie jūrmalnieki, atstājot “Ežus” otrajā vietā. Šeit par vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Niks Voiteško (RK “Jūrmala”), bet rezultatīvākais regbists bija Arkādijs Smirnovs (“Eži”).

RFC “Livonia” prezidents Vigo Valdavs:

– Apsveicu mūsu meitenes ar pirmo vietu. To izcīnīt nemaz nebija viegli, jo labu sniegumu demonstrēja gan RK “Jūrmala”, gan SK “Imanta”. Kad “Livonia” regbistes saprata, ka uz vienas kājas apspēlēt sāncenses neizdosies, tad viss aizgāja no rokas. Tagad varam priecāties par uzvaru!

Pludmales regbija sacensību rīkotājs Rihards Grīnbergs:

– Laiks mūs īpaši nelutināja. Pirmās spēles vēl noritēja pie normāla laika, bet tad sākās sīks, smidzinošs lietutiņš, kas atstāja savu iespaidu uz spēles kvalitāti. Tiesa, jaunieši un jaunietes cīnījās sparīgi. Sacensību tiesnesim Mārim Zeltiņam bija daudz darba. Žēl vienīgi, ka sezonas pēdējam pludmales regbija turnīram bija pieteikušās tik maz komandu. Paldies visiem rīkotājiem: LARKA un Latvijas Regbija federācijas valdes loceklim Pēterim Šņitņikovam personiski.

FOTO: Jeļizaveta Iļjina