info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

Livonia uzvarot Ežus tiek pie otrās uzvaras divās spēlēs

17.04.2014

”Garkalne/Livonia” ceturtdien, 17. aprīlī Baldonē ar 40:16 pārspēja ”Ežus”/LMT tiekot pie otrās uzvaras Latvijas čempionāta Reitinga aplī.

”Man ļoti patika kā tika ievērota spēles disciplīna,” pēc spēles sacīja RFC ”Livonia” prezidents Vigo Valdavs, kurš kopā ar pleca savainojumu ārstējošo un tāpēc nespēlējošo komandas kapteini Viesturu Vārpu komandas galvenā trenera Marka Allena īslaicīgā prombūtnē vadīja šo spēli. ”Bija gan mazi izņēmumi, bet tieši tad arī zaudējām punktus. Taču mēs paši ļoti labi spēlējām gan uzbrukumā, gan aizsardzībā. Pretiniekiem bija normāls sastāvs, un viņi prata izmantot mūsu kļūdas.”

Kā labākos spēlētājus Vārpa vēlējās izcelt spāni Alehandro Mojano no aizsargiem un Gundaru Grieķi no uzbrucējiem. Mojano iepriekš spēlēja malējā trīsceturtdaļnieka pozīcijā, bet šo spēli izlaida pamatsastāva cīņas pussargs Norberts Bekmanis, tādēļ Mojano tika ielikts šajā pozīcijā. ”Un nospēlēja viņš ļoti labi – veiksmīgi sita ar kāju pats un bija laba sadarbība ar brīvo pussargu,” sacīja Vārpa.

Deivids Cjukša izdarīja divus piezemējumus, bet Kristaps Bērziņš izcēlās ar vismaz 20 punktiem otro spēli pēc kārtas. Sestdien pret ”Ulre”/Ķekavas NSS viņš sakrāja 27 punktus.

Pēc Reitinga aplī četrām aizvadītajām spēlēm (no 21) ”Garkalne/Livonia” ir 10 punkti (2 spēlēs), RK ”Ovāls” un ”Burtnieki/Fēnikss” – pa 5 (1), RK ”Baldone” un ”Ežiem” pēc vienas spēles punktu nav, tāpat kā ”Ulre”/Ķekavas NSS pēc divām, bet ”Eži”/LMT-2 savu pirmo spēli aizvadīs pirmdien, 21. aprīlī plkst. 14 Juglā pret RK ”Ovāls”.

”Garkalne/Livonia” nākamā spēle būs 5. maijā, kad mūsu klubs būs laukuma saimnieks spēlē pret RK ”Ovāls”, taču jau tagad zināms, ka mačs nenotiks Upesciemā kā ziņots agrāk pieņemtajā kalendārā, jo laukums vēl nebūs gatavs uzņemt spēli

”Eži”/LMT – ”Garkalne/Livonia” 16:40 (6:28)

Punktu guvēji. ”Eži”/LMT. Piezemējumi: Mārtiņš Bokišs, Renalds Vēbergs. Soda sitiens: Mareks Dravnieks. Dropsitiens: Mareks Dravnieks. ”Garkalne/Livonia”. Piezemējumi: Jānis Zvaigzne, Deivids Cjukša (2), Dāvis Gauja, Kristaps Bērziņš. Realizācija: Kristaps Bērziņš (3). Soda sitieni: Kristaps Bērziņš (3).

”Garkalne/Livonia” sastāvs: Artūrs Kaulakāns, Jānis Zvaigzne, Gundars Grieķis (Raitis Zalāns), Edijs Libers, Kristaps Martinsons (Jānis Svilis), Mārtiņš Upītis, Mārtiņš Rundāns, Ainārs Bērziņš, Alehandro Mojano, Deivids Cjukša, Raivis Jermacāns (Dainis Petrokaitis), Vigo Valdavs, Dāvis Gauja, Kristaps Bērziņš, Artūrs Kisle.

Tiesnesis: Igors Buceņins

Valters Nikans