info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

“Livonia/Vidzeme” izcīna uzvaru Rūjienā

8.08.2016

Sestdien, 6. augustā, Rūjienā notika Latvijas meistarsacīkšu pirmās līgas ceturtā kārta regbijā 7, kurā teicami startēja mūsu jauniešu vienība “Livonia/Vidzeme”, izcīnot pirmo vietu.

Sacensībās piedalījās septiņas vienības. Atgādināsim, ka turnīra nolikums paredz punktus kopvērtējumā atkarībā no dalībnieku skaita. Pēc šī panākuma Rūjienā jaunie “livonieši” I līgas turnīra tabulas kopvērtējumā pacēlās no ceturtās uz trešo ailīti.

RFC “Livonia” jauniešu treneris Uldis Ozoliņš:

– Nospēlējām ļoti labi! Tagad pēdējā turnīrā septembra sākumā jācenšas paņemt visu, ko vien var. Šī mums ir izteikta jauniešu komanda ar puišiem no Rīgas, Jaunpiebalgas, Rankas un Priekuļiem. Mīnuss gan ir tas, ka tāpēc nesanāk daudz spēlēt kopā, taču šoreiz bijām labi sagatavojušies pēc sporta nometnes Melnbāržos. Daudz deva angļu trenera konsultanta Krisa Čadlija izteiktie padomi. Viņš mums daudz ko iemācīja. Arī fiziski puiši bija labi nobrieduši. Turklāt katrai spēlei taktiski gatavojāmies citādāk. Kopumā paveicām labu darbu. Paldies visiem desmit komandas dalībniekiem par spēli, un apsveicu viņus ar uzvaru!

Jāpiebilst, ka Latvijas čempionāta pirmās līgas pēdējais piektais posms notiks 4. septembrī. Sacensību norises vieta vēl tiks precizēta.

FOTO: Zigismunds Zālmanis (RFC LIVONIA)