info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

“LSPA/Livonia” meitenēm otrā vieta turnīrā Lietuvā

21.03.2018

RFC “Livonia” meiteņu komanda “LSPA/Livonia” nedēļas nogalē Lietuvā izcīnīja otro vietu regbija 7 turnīrā, kurā piedalījās četras komandas.

Turnīrā Marijampolē vēl piedalījās Latvijas U-18 izlase, kā arī divas Lietuvas komandas. Jāpiebilst, ka “livonietēm” nācās spēlēt bez maiņām, turklāt visas spēles “no zvana līdz zvanam” nācās aizvadīt trim jauniešu komandas spēlētājām, kurām šī bija laba pieredze.

Sacensību pirmajā spēlē “LSPA/Livonia” ar 2:4 piekāpās Latvijas U-18 izlasei (piezemējumi Andai Kaģei un Santai Dzenei), bet otrajā spēlē neizšķirts 4:4 pret Lietuvas pirmo izlasi (divi piezemējumi Kaģei un Andai un divi Justīnei Vīksnai). Pēdējā spēlē ar 8:0 sagrauta Lietuvas otrā komanda, kas “livonietēm” deva otro vietu turnīrā. Pēdējā spēlē četrus piezemējumus veica Kaģe, divus – Vīksna, bet pa vienam – Sabīne Kuprovska un Daniela Šakocina.

Par labāko spēlētāju turnīrā “LSPA/Livonia” rindās atzina vienu Santu Dzeni, bet komandas trenera amatā debitēja Roberts Brikmanis.

“Lai gan spēlējām bez maiņām, jaunās spēlētājas kopā ar pieredzējušām rādīja skaistu sniegumu. Ar katru spēli turnīrā rādīja arvien labāku spēli. Pēdējā spēlē pret Lietuvas otro komandu nospēlējām patiešām ļoti labi, kas deva mums otro vietu. Jaunās meitenes labi iejutās komandā, ko liecina arī Dzenes atzīšana par labāko komandā,” pēc savas debijas sacīja Brikmanis.

Tagad “LSPA/Livonia” turpinās gatavošanos sezonai, kas sāksies aprīlī.